Episodi i plotë: E Diell 05 shkurt 2023 Entertainment Show
05/02/2023 19:30

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Pershkrimi: “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Këtë javë në qendër të diskutimeve do të jetë FBI dhe lëvizjet e tyre më të famshme. Gjithashtu do të futemi thellë në histori për të patur një përballje mes Anjshtanjit dhe Teslës.

Episodi i çuditshëm! Alfred Cako tregon episodin në prishtinë: I mbyllën të gjitha…
19/03 19:30
Akuza e hapur e Milaim Zekës: Një vajzë u la lakuriq, avokatët janë bërë s… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Bomba e Bledi Manes: Gjyqtarja që lëroi Murataj është gruaja e gazetarit – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Alfred Cako: Ja historia e Arben Ahmetaj dhe shantazhit të Kastratit – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Alfred Cako: Shqipëria rrezikon luftë civile, edhe macja sulmon nëse… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Episodi i plotë: E Diell 19 mars 2023 Entertainment Show
19/03 19:30
Bomba e Milaim Zekës: Jam kërcënuar me jetë nga… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Milaim Zeka jep lajmin eskluziv: Ja kur do të ketë një marrëveshje Kosovë-Serbi-E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Arrestimi i Kryebashkiakut, Bledi Mane: Ai është vetëm një c… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Bledi Mane: Krimineli merr në telefon ministrin dhe ja çfarë i kërkon – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Bledi Manes: Tek ditëlindja e Efit ishin të njëjtët njerëz me… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Kosovë-Serbi. Bandat, zgjedhjet, pluralizmi. Pse po protestohet në perëndim – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Milaim Zeka tregon çfarë ndodh me gazetarët në Suedi: Ata i nënshtrohen… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Skema e Mafias, Alfred Cako tregon strategjinë si funksionon – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Bledi Mane tregon bisedën: Ja ç’më tha një politikan për zgjedhjet në Kukës – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Si e përdor e majta mafian për politikë, Alfred Cako bën krahasimin – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Marrëveshja e Kosovës, Alfred Cako: Po i bëhet një kurth… – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Alfred Cako shpjegon protestat e çuditshme që po ndodhin në europë – E Diell 19 mars 2023
19/03 19:30
Maya – Kolazh Muzikor – E Diell 19 mars 2023
19/03 18:47
Maya këndon këngë korçare në Qysh E Don Shoqnia. Atmosferë fantastike – E Diell 19 mars 2023
19/03 18:47