Episodi i plotë: E Diell 04 Dhjetor 2022 Entertainment Show
04/12/2022 19:30

E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Devis Xherahu, Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani

Milaim Zeka sulmon ashpër Albin Kurtin dhe Alfred Cakon: Njeri rrenc… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Sherr me Alfred Cakon, Milaim Zeka: Burrëria tregohet para grave – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“E çuditshme” Milaim Zeka kundër protestës së opozitës – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Fakte të reja, zyrtari i FBI ka bashkuar mafian shqiptare me Sinaloan – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka: Kosova me qeveri teknike, ja çdo bëjë Albin Kurti – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Episodi i plotë: E Diell 05 shkurt 2023 Entertainment Show
05/02 19:30
Detaje të reja, Milaim Zeka nxjerr takimet e Berishës me zyrtarin e FBI – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: E duartrokas Albin Kurtin sepse… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Arratisja e Ajnshtajnit në amerikë me pashaportë shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka komenton puthjen e Luizit me Kiarën – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“Fermanlinjtë” shqiptarë të FBI. Shën Ajnshtajni përballë Tesla-s – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: Nikola Tesla ka thënë se është serb por vishej e lutej si shqiptar – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Shqipëria e korruptuar! Bledi Mane: Ja ku po i fshehin paratë – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ajnshtajni Vs Tesla, Alfred Cako: Njëri prej tyre është fake – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ervin Kurti ia plas të qarit, Edona Llalloshi befason me historinë rrënqethëse të… – E Diell
05/02 18:51
Edona Llalloshi – Simpatia – E Diell 05.02.2023
05/02 18:50
Fantastike… Edona Llalloshi mahnit të gjithë me zërin e saj. Përlotet Ervin Kurti – E Diell
05/02 18:49
Edona & Milot Llalloshi – Për ty po flas – E Diell 05.02.2023
05/02 18:48
Edona Llalloshi këndon këngë të vjetra shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47
Edona Llalloshi – Kolazh me këngë popullore – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47