Elio i kthehet Saliut me ulërima, ja reagimi i tij! -Ep.186 Përputhen 25/05/2023
25/05/2023 19:30

Sot, e shohim Livian në një gjendje tejet të rënduar, si kurrë më parë në program. Del nga studioja dhe jashtë, ajo ulëret dhe qan pa pushim, por çfarë do të bëhet shkak? Kristi, vjen sërish sot si opinionist në Për'puthen dhe bëhet pjesë e debateve & historive të konkurrentëve. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Buçi përballet ashpër me Aurelin dhe Albinën – Ep. 189 Përputhen 14/06/2024
14/06 19:31
Buçi: Kam shtëpinë 1.2 milion dollar – Ep. 189 Përputhen 14/06/2024
14/06 19:30
Pas telefonatës kërcënuese, Aureli përballet me Arbrin – Ep. 189 Përputhen 14/06/2024
14/06 19:30
Aureli Buçit: Ti je fansi im…! – Ep. 189 Përputhen 14/06/2024
14/06 19:30
Aureli reagon ashpër ndaj deklaratës së Roelës – Ep. 188 Përputhen 13/06/2024
13/06 19:30
Orjani ritkhehet me një super perfomancë – Ep. 188 Përputhen 13/06/2024
13/06 19:30
Po Vedati çfarë ka për të thënë? – Ep. 188 Përputhen 13/06/2024
13/06 19:30
Vedati dhe Alba në takim pas kaq shumë muajve – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
12/06 19:31
Roela shkakton trazira, kundrejt Albës – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
12/06 19:30
Vedati puth studion e Përputhen – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
12/06 19:30
Albina ka bërë gjoksin dhe e tregon sot … – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
12/06 19:30
Alba ka orë 40 mijë euro në dorë?! – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
12/06 19:30
Aureli ironi Buçit, për shuplakën që i dha Erika – Ep. 186 Përputhen 11/06/2024
11/06 19:31
Uaa sa ka ndryshuar, e kujtoni Giselën?! – Ep. 186 Përputhen 11/06/2024
11/06 19:30
Buçi, refuzon të flas për Erikën: Nuk e njoh! – Ep. 186 Përputhen 11/06/2024
11/06 19:30
Armando akoma paska fiksim Giselën – Ep. 186 Përputhen 11/06/2024
11/06 19:30
Aureli, Alba dhe Buçi rikthehen pas përjashtimit! – Përputhen Reunion
10/06 19:30
Buçi rikthehet, ja çfarë ndodh – Përputhen Reunion
10/06 19:30
Aureli tregon si e përjetoi përjashtimin – Përputhen Reunion
10/06 19:30
Alba ka fshirë këngën e saj nga Youtube – Përputhen Reunion
10/06 19:30