Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 00:00
07/08/2020 00:45

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Dosjet konfidenciale/ Haga: Kujdes, po minohet drejtësia!
23/09 21:42
I katërti i GJL/ Udhëzimi i KLGJ për të zhbllokuar situatën me anëtarët pa kaluar Vetting-un
23/09 19:54
Tetori do shtojë infektimet/ Skënder Brataj: Forca infektuese e Covid ka rënë
23/09 19:48
Top News – Kandidatët në zgjedhje/ PD kërkon votën e anëtarësisë
23/09 19:27
Top News – Pranë vijës së kuqe…! Shqipëria rrezikon karantinën
23/09 19:15
Top News – 30 miliardë euro në tregun evropian/ BE, raporti për drogën
23/09 18:42
Top News – Rinis procesi, ja kush do dëshmojë/ Vrasja e Azem Hajdarit
23/09 17:42
Top News – Kuvendi rihap garën për një vend/ Vakanca në Kushtetuese
23/09 17:41
Top News – ‘Reforma në drejtësi nuk do ndalet’ / Ambasadorja Yuri Kim
23/09 17:38
Top News – Rriten testimet, 121 raste në 24 orë/ Viktima dhe të infektuar
23/09 17:37
Top News – Vazhdojnë kontrollet/ 24 të arrestuar në gjithë vendin
23/09 16:38
Top News – Mallra kontrabande/ Tiranë, pranga ekonomistit të firmës
23/09 16:36
Top News – Manastirliu-kapacitetet u rriten 50%
23/09 16:35
Bilanci i 24 orëve të fundit!/ MSH: 121 raste të reja dhe 3 viktima nga covid-19
23/09 16:28
Nominimi për Nobelin e Paqes/ Deputeti suedez tregon për TCH pse propozoi SHBA, Kosovën dhe Serbinë
23/09 15:58
Investime në infrastrukturë/ Përfundon ndërhyrja në njësinë 7. Veliaj: Po punojmë dhe për Unazën
23/09 15:55
Erdhi vjeshta/ Reshje deri në fund të muajit, fundjava do jetë me mot të keq
23/09 15:52
Hipoteka privatizon edhe rrugën/ Kavajë, fermeri: Prej një viti nuk hyj dot në tokën time
23/09 15:50
Vetë deklarimi, a po funksionon? Prindërit dhe mësuesit e quajnë të panevojshëm
23/09 15:48
Punësim për të papunët e Covid-19/ Qeveria prezanton planin, rritet edhe ndihma sociale
23/09 15:10