E papritur, modelja në mes të garës heq rripin dhe ja jep anëtarit… “E Diell” 16 Maj 2021
17/05/2021 09:12

Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Mand Peza, Adrola Dushi, Flori Gjini

Çudit Gilberta: Mamaja dhe fisi nuk e pëlqenin Ilirin – Përputhen +40, 22 Qershor 2021
23/06 09:01
U deklaruan për njëri-tjetrin, ja çfarë ndodhi në takimin Gilberta-Ilir – Përputhen +40
23/06 08:59
Top Channel/ “Vriteni në burg”, thirrjet para gjykatës-pilotin grek e braktis avokati mbrojtës!
23/06 08:59
Lindita kap për gryke Oltin, mes lotësh në gjendje të rënduar largohet nga studio – Përputhen +40
22/06 09:15
Lindita kthehet në studio, ja përse shpërtheva – Përputhen +40, 21 Qershor 2021
22/06 09:15
Olti sulmon Linditën, ajo nuk përmbahet largohet mes lotësh – Përputhen +40, 21 Qershor 2021
22/06 09:15
Kanë nisur lidhjet mes vajzave e djemve? Cili është “çifti” i parë? “E Diell”20 Qershor 2021
21/06 09:08
Modelja prek në familje Anën e Përputhen, ndizet debat i ashpër në studio “E Diell”, 20 Qershor 2021
21/06 09:07
Top Channel/ Përdhunuan dhe vranë 16 vjecaren, dënime të ashpra katër emigrantëve në Itali
21/06 09:07
Lindita “çmend” Luanin, del nga makina dhe kërcen në rrugë gjatë takimit – Përputhen +40
20/06 09:10
Lindita provokon Luanin në takim, Stela nuk e pëlqen – Përputhen +40, 19 Qershor 2021
20/06 09:09
Armando: Kam fakte bombë për konkurrentët – Përputhen +40, 19 Qershor 2021
20/06 09:09
Çimi dhe Stela deklarohen për njeri-tjetrin, Armando përlotet, Lindita xhindoset – Përputhen +40
19/06 10:03
Blerimi i drejtohet Antonelës: Kam ndryshuar mendim për ty – Top Arena
19/06 10:02
Më në fund Stela deklarohet, Çimi i lumtur e puth në buzë – Përputhen +40, 18 Qershor 2021
19/06 10:01
Çimi pranon se është ftohur nga Stela, Lindita nxiton dhe i jep një përqafim – Përputhen +40
18/06 09:43
Alesia Bami rrëzohet në hapjen e spektaklit/ Top Arena
18/06 09:42
Lindita përqafon Çimin, Stela nuk e pëlqen fare gjestin – Përputhen +40, 17 Qershor 2021
18/06 09:42
Samiu dhe Linda: Ndihemi të përdorur nga Gilberta dhe Iliri – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:16
Je femër e lehtë! Linda acarohet me Linditën: Ule zërin me mua – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15