E moshuara çame kthehet në kufirin grek
19/03/2012 00:00

Dega e Elbasanit e Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet doli në një konferencë për shtyp duke dënuar ashpër aktin kthimit të 78-vjeçares, Mejreme Zeneli me origjinë çame në kufirin shqiptaro-grek.

Top News- Tërheqja e PS thellon ‘sherrin’ në PD/ Presidenti, pritet mbledhja e grupit për emrat
18/05 16:04
Top Channel/ Presidenti. radha e opozitës/ Balla i kërkon opozitës të propozojë emrat e kandidatëve
18/05 15:06
Top News- Presidenti, 4 emra nga Alibeaj…!/ PS tërhiqet, palët bien dakord për propozimet
18/05 12:56
Top Channel/ Emrat për president/ Dakordësi që në raundin e dytë e të tretë të propozojë opozita
18/05 12:49
Top News-Kush do vendosë për fatin e Berishës! / Hidhet shorti në apel, ja gjyqtarja e Alibeajt
17/05 19:28
Top News- Liderët dhe marrëveshjet e fshehta/ Pasojat në politikën shqiptare dhe disa pikëpyetje
17/05 15:55
Top Channel/ Shtëpi të re për 74 familje/ Vendosen në lagjen e re të krijuar në fshatin Ndroq
17/05 15:04
Top Channel/ Meta përkujton “17 majin”, reagon për akuzën “700 mijë euro” të gazetës austriake
17/05 15:03
Top News – Sinjale për konsensus, PS tërhiqet!/‘Sherri’ bëhet për një dokument të Alibeajt
17/05 15:00
Top Channel/ Taksa për të vetëpunësuarit/ Ligji gati në qershor. Në shënjestër “profesionet e lira”
17/05 12:26
Top Channel/Raundi i dytë për Presidentin.Konferenca e kryetarëve cakton 23 majin për seancën tjetër
17/05 12:05
Top News-‘Digjet’ raundi i parë për presidentin / Asnjë emër, seanca plenare zgjat pak minuta
16/05 19:11
Top News- Shorti favorizon Berishën/ Renditet i pari në fletën e votimit përballë Elezit
16/05 15:04
Top Channel/ Ish-sekretari Mike Pompeo vizitë në Tiranë, për 100-vjetorin e marrëdhënieve me SHBA
16/05 14:56
Top Channel/ Sot seanca e parë për presidentin/ Por raundi i parë digjet pasi nuk ka emra
16/05 12:23
Top Channel/ Gazifikimi i Shqipërisë/ Nënshkruhet memorandumi me kompaninë amerikane
16/05 12:22
Top Channel/Pompeo në Tiranë/Ish-sekretari i shtetit vizitë për 100-vjetorin e marrëdhënieve me SHBA
16/05 12:21
Top News – Dështon raundi i parë presidencial!/ Asnjë emër kandidati nga Maxhoranca dhe Opozita
16/05 11:48
Top News – Fushata e Elezit, me foton e Berishës ‘mbi kokë’ / Refuzon bashkëpunimin me LSI
15/05 15:40
Top Channel/ Gara për kryetar në PD, Elezi takime me simpatizantë në Kurbin dhe Mirditë
15/05 15:13