“E ka patur jetën luftë”, miku i ngushtë i Fifit: S’ e kam parë kurrë si mbrëmë! Ftesë në 5
24/11/2021 18:50
“A fshihet Albani pas fustanit tënd?”, Bieta i kthen të ftuarës përgjigjen më gallatë /Ftesë në 5
26/11 18:00
Ftesë në 5, “Burrni” pas fustanit të gruas… ja cili thotë po , 26 Nëntor 2021, Pjesa 3
26/11 18:00
Ftesë në 5, Genci Fuga: Në momentin që ke thënë i martuar, je i trajnuar, 26 Nëntor 2021, Pjesa 2
26/11 18:00
Përlotet live Andi i ‘Përputhen’, i vjen suprizë vëllai binjak / Ftesë në 5
26/11 18:00
“Shko gjeje burrin te ambasada italiane”,aktori ngacmon të ftuarën pas batutës me pjeprin/Ftesë në 5
26/11 17:30
S’ka burra në Big Brother Vip?! Surprizon Antoneta: As Valon Shehu s’ është… Ftesë në 5
26/11 17:30
Ftesë në 5, ”Sot s’ka më burra i kanë ngrënë gratë”, 26 Nëntor 2021, Pjesa 1
26/11 17:30
“Kam qarë sa herë të duash”, Genci dhe Andi kujtojnë herën e fundit /Ftesë në 5
26/11 17:30
“Kush është burrë edhe dhunon kur duhet”, debati mes gazetarit dhe Bietës / Ftesë në 5
26/11 17:30
Ekskluzive,Klajdi Haruni e miq të tjerë pritën Fifin pas daljes nga shtëpia e Big Brother/Ftesë në 5
25/11 18:49
I tha “je gay”, Paloma e penduar për sherrin me Arditin: Gabova rëndë! Ftesë në 5
25/11 18:47
Loco i del në mbrotje Fifit: Po të isha unë në vend të saj, do kisha…/ Ftesë në 5
25/11 18:46
“Ju që kontrolloni burrat jeni të sëmura”, e ftuara indiferente: Po më tradhëtoi …/ Ftesë në 5
25/11 18:45
“E kam kontrolluar shumë burrin”, Paloma: Tani kanë ndryshuar gjërat/ Ftesë në 5
25/11 18:45
“Mos ik se dua të bëjmë seks”, e ftuara ia thotë troç partnerit, nis gallata në studio/ Ftesë në 5
25/11 18:44
Ftesë në 5, Gratë dominuese u zgjasin jetën burrave, plasin batutat, 25 Nëntor 2021, Pjesa 3
25/11 18:34
Ftesë në 5,”Grua kontrolluese, burrë i shëndetshëm”,studimi që ndezi gjakrat,25 Nëntor 2021, Pjesa 2
25/11 18:33
Ftesë në 5,Fifi lë shtëpinë e BBV, flasin njerëzit që e pritën në Top Channel,25 Nëntor 2021,Pjesa 1
25/11 17:54
Ftesë në 5, Super ulje në ‘Zen Diamond’, çmime fantastike gjatë Black Friday,24 Nëntor 2021, Pjesa 3
24/11 18:57
“Fifi ka një çregullim”, psikologia: S’ duhet të vazhdojë më lojën! Ftesë në 5
24/11 18:51