E gjithë fshati në SPAK, zbulohet “molla e sherrit” në Kuçovë – Shqipëria Live 24 Qershor 2022
24/06/2022 14:30

Një autokombajnë që përdoret si arsye për të justifikuar pasurinë që dyshohet se vjen nga krimi dhe një fshat i tërë dëshmitar në Prokurorinë e Posaçme. Kjo është fabula e një historie të pazakontë që nisi me Operacionin Forca e Ligjit dhe tashmë ka përfunduar në dyert e Prokurorisë së Posaçme.

Zhurmë, sherr dhe të qeshura, prapaskenat e forta të Shqipëria Live-Shqipëria Live
15/07 15:26
Gerald Qerimi : VIP-at kapriçozë, ju tregoj kush janë më të vështirët për t’i bindur-Shqipëria Live
15/07 15:25
Eraldo Harlicaj: I dhashë lajmin ganezes për vrasjen e motrës, qeshi, nuk e besoi-Shqipëria Live
15/07 15:25
Luçiana Hulej: Jam prekur te historia e Musainit, qava me të afërmit e tij-Shqipëria Live
15/07 15:25
Hermes Kafexhiu: U hutova në shtëpinë e Enver Hoxhës, mësova disa të fshehta-Shqipëria Live
15/07 15:24
18 vjeçari ndërron jetë mes dallgëve, gazetari: Plazhi ishte pa vrojtues-Shqipëria Live
15/07 15:23
U fut në det për të shpëtuar vëllanë, dallgët i morën jetën, detaje nga ngjarja-Shqipëria Live
15/07 15:23
“Gjeniu”, Amanti në moshën tre vjeçare zgjidhte ekuacione matematikore-Shqipëria Live
15/07 15:23
Njihuni me gjeniun që mëson librat e klasës së 6-të, edhe pse është në klasën e 4-rt-Shqipëria Live
15/07 15:22
“Më shumë duan prindërit të lexojnë fëmijët, se vetë fëmijët”-Shqipëria Live
15/07 15:22
“Rrjetet sociale kanë ulur dëshirën për librin”, Duda tregon interesat e lexuesve-Shqipëria Live
15/07 15:22
“A shpenzojnë shqiptarët 200 euro në muaj si evropianët për librat?”-Shqipëria Live
15/07 15:21
“Shqiptarët nuk lexojnë, nga 1 milionë banorë lexojnë vetëm 44 mijë”-Shqipëria Live
15/07 15:21
Të ftuar specialë në Shqipëria Live, njihuni me gazetarët e programit-Shqipëria Live 15 Korrik 2022
15/07 14:55
Gjeniu 9 vjeçar: Jam në klasë të katërt, dua të shkoj në të gjashtën-Shqipëria Live 15 Korrik 2022
15/07 14:45
Librat që duhet të merrni me vete në plazh, ja sugjerimet-Shqipëria Live 15 Korrik 2022
15/07 13:50
Shpëtoi vëllain dhe shokun, momentet e fundit të heroit 18 vjeçar-Shqipëria Live 15 Korrik 2022
15/07 13:12
“Bëra vetëm një vajzë, ajo donte vëlla, na çonte në dyert e Shtëpisë së Fëmijës”-Shqipëria Live
14/07 15:10
Silvana Çeliku, e vetmja kirurge grua e onko-gjinekologjisë:U frymëzova nga babai-Shqipëria Live
14/07 15:09
“Më vdiq pacientja në sallën e operacionit, nuk erdha tre ditë në punë”-Shqipëria Live
14/07 15:09