DUBAI “PARAJSA e bosave TË DROGËS”/ Gazetarja: Fshihen në Dubai… | Breaking
11/06/2024 15:04

"Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

LUFTA në PS, RAMA përzë nga partia KOKA të rëndësishme/ ZBULOHEN emrat, ja kush ikën | Breaking
18/06 20:35
ZHDUKEN turistët në GREQI, dalin detajet/ Bibe: Viktimat pa kontakte, disa të humbur prej 15 ditësh
18/06 19:38
TRAGJEDIA 850 emigrantë të mbytur në ITALI/ Nuredini: Fise të shuara, viktimat nga Irani e Siria
18/06 19:30
BORRELL luftë të hapur KOSOVËS?/ Gashi: Ka shfrytëzuar mandatin për pagat e larta | Breaking
18/06 19:29
BORELL po mban KOSOVËN nën presion/ Gashi: Masat kufizuese ndaj Kosovës të hiqen një nga një
18/06 19:27
BOMBË! SULME TERRORISTE në KOSOVË/ Gashi: Borrell e ka deklaruar se sulmet e shtatorit janë…
18/06 19:26
RAMËS I DUHET BERISHA në krye të PD/ Meçe: Lufta brenda PD, midis frymëve dhe sektit të Berishës
18/06 18:40
BASHA dorëzohet, gati partinë e re?/ Meçe: Berisha nuk e lëshon kurrë partinë që e ka pronë të vet
18/06 18:39
Del formacioni me KROACIN, Sylvinho flet për humbjen: Luftuam, kishim dhe mundësinë e barazimi
18/06 18:38
RAMËN do e fundosin hajdutët brenda PS?/ Meçe: Problem korrupsioni i brendshëm | Breaking
18/06 18:14
KOMISIONI për korrupsion ndez gjakrat në studio/ Ndreu: Ishte i panevojshëm, kemi institucione
18/06 18:13
BERISHA mbahet peng nga DREJTËSIA?/ Meçe: S’ka 1 vit që SPAK po jep rezultate të punës | Breaking
18/06 18:12
FSHESA brenda PS, SHKARKIME BOMBË/ Meçe: Do shkarkohet gjysma e funksionarëve politike | Breaking
18/06 18:11
GJENDET një kufomë në liqenin e FIERZËS/ CFARË po ndodhë me ALMA ARRAZIN, Eksperti: E shtynë
18/06 17:48
Tonelata drogë, kapet SHQIPTARI/ EKSPERTI zbulon identitetin: 2.6 mln euro kushton kokaina e kapur
18/06 17:22
URDHËRI i paligjshëm i drejtorit të policisë së shtetit/ SINDIKATA kundër: Formulari për kriminelët
18/06 17:21
2 vite burg në shtëpi për BERISHINË?/ ZBULOHET pse e dha vendimin kundër gjyqtarja OLLDASHI
18/06 17:20
BERISHA mbetet në BURG?/ GJYKATA e rrëzon, zbulohet çfarë do ndodhi me mandatin e deputetit
18/06 17:19
BERISHA lidh kokën me shami, BURG dhe për 2 vite të tjera?/ Dalin detajet e reja | Breaking
18/06 17:19
“Nuk ndalet GREQIA/ Djali i Belerit KANDIDAT për HIMARËN”/ ”LIROHET Beleri”/ Ka IMUNITET diplomatik
18/06 13:43