Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi në Tiranë, ja menuja që zgjodhi
24/07/2021 21:06

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News-U tha se janë ndarë/Arbenita dhe Fero reagojnë për herë të parë
28/09 18:44
Top News-Këngëtarja habit fansat/ ‘Pata një takim me alienët, ishte një përvojë…’
28/09 18:32
Top News-‘Shumë pjesë nuk janë të vërteta’/ Britney Spears reagon pas publikimit të dokumentarit
28/09 17:43
Top Channel/ “Martesa nuk mund të jetë burg”, Will Smith flet për marrëdhënien e hapur me bashkëshorten
28/09 17:41
Top News- Rëndojnë akuza të rënda mbi të/Reperi rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm
28/09 16:32
Top News-‘Martesa nuk mund të jetë burg’/Will Smith pranon publikisht një të vërtetë
28/09 16:30
Top News-Dikur burri i Jennifer Lopez/ Marc Anthony surprizon fansat me lidhjen e re
26/09 20:31
Top News – Vajzat e reja të Për’puthen 3/ Andi Artani tregon preferencat e tij në këtë sezon
26/09 20:30
Top News-‘Mirë se erdhe në jetë vajza ime’/ Ish-konkurrenti i Për’puthen bëhet baba
26/09 20:30
Top Channel/ Genta Ismajli shtatzënë? Përgjigjet Big Mama!
26/09 19:19
Top News – Mbeti e shpërfytyruan në fytyrë/Modelja padit klinikën e trajtimeve estetike
26/09 18:24
Top News-Fotoja e sherrit bëri xhiron e rrjetit/Blogerja tregon për herë të parë prapaskenën
26/09 18:23
Top News- ‘E regjistornin në dhomën e gjumit…’/ Detaje shokuese nga kujdestaria e Britney Spears
26/09 18:23
Top News – Po vjen më shpejt nga se pritej/ Zbulohet data e publikimit të albumit ‘Dafinë moj’
26/09 18:23
Top News- Deputetja konfliktohet me fqinjën/ Zënka përfundon në polici, shkak bëhet qeni i saj
26/09 18:22
Top Channel/ Si përrallë! Kylie Jenner zgjedh stilistin shqiptar për eventin e rëndësishëm
25/09 16:29
Top Channel/ “Viti i parë që e kuptoj se çfarë do të thotë të jesh gjallë”, Beyonce emocionon me letrën
24/09 18:13
Top News-‘Largohu ose kërko falje’/ Sërish debate të ‘nxehta’ mes vajzave
23/09 23:08
Top News – ‘Provo fol dhe njëherë edhe e shohim’/ Plas sherri mes Arjan Konomit dhe Edit
23/09 22:56
Top Channel/ Ben Affleck dhe JLO i japin fund lidhjes? Detaji që ngriti dyshime
23/09 00:27