Dren Abazi këndon “Zjarr e akull” në version akustik E Diell 19/09/2021
19/09/2021 18:31

I ftuar: Dren Abazi - Kantautor Moderatorë: Ervin Kurti & Alesia Bami Kutia e muzikës simbolizon fëmijërinë, kujtimet dhe momentet më të bukura të jetës së njeriut përgjatë formimit të tij. Tanimë përgjigjet e artistit/artistes nuk do të jenë më ato tipiket dhe tradicionalet, as përmes fotove e as përmes objekteve, por përmes muzikës. Një këngë që ka shënjuar në fëmijërinë, adoleshencën, fillimet e karrierës, kulmin e saj, në episode të sikletshme apo detaje të pathëna më parë nga ikona të muzikës, idhuj apo vetë ata me krijimtarinë e tyre.

Mane: Organizatorët e protestës kanë abuzuar me paratë e Berishës dhe Sorosit? E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Alfred Cako zbulon arsyen pse mungon në studio Milaim Zeka “Ka patur probleme…” E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Cako sulmon Adriatik Lapajn: Është sorosian, një skemë e madhe po organizohet E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
“Procesi i ngrirjes” Shkenca merr kontrollin mbi trupin tënd dhe… E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Alfred Cako reciton poezinë e famshme për ti dhënë përgjigje… E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
“Po planifikohet të krijohet një njeri me organe artificiale…” ja deklarata E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Ina flet për protestën e organizuar kundër rritjes së energjisë,çfarë ndodhi aty? E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Satelitët e Ramës dhe prapaskenat e protestës. Cako, Mane, Kollcaku dhe Zeka E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Episodi i plotë: E Diell 17 Tetor 2021 Entainment Show
17/10 19:30
Cako: Ja përse shërbejnë satelitët që do të blejë Rama, do të kontrollojë… E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Filmi “Star War” nuk është fantazi.Çfarë fshihet pas misterit të këtij realizimi? E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Cako: Enver Hoxhës i është bërë transfuzion gjaku sepse… E Diell 17/10/2021
17/10 19:30
Sabiani në BBVip: Shpat Kasapi i ka dy fjalë për të! E Diell 17/10/2021
17/10 18:36
Pasi u martua, Shpat Kasapi flet për herë të parë për vjehrrën e tij E Diell 17/10/2021
17/10 18:36
Shpat Kasapi këndon “Mia Mala”E Diell 17/10/2021
17/10 18:36
Shpat Kasapi këndon “Aroma e saj”E Diell 17/10/2021
17/10 18:35
Shpat Kasapi këndon “Casanova”E Diell 17/10/2021
17/10 18:35
Shpat Kasapi këndon “Sonte do të pi”E Diell 17/10/2021
17/10 18:35
Shpat Kasapi këndon “Për pak magji”E Diell 17/10/2021
17/10 18:34
Shpat Kasapi pa fjalë, Selvija futet në Big Brother Vip pa dijeninë e tij!? E Diell 17/10/2021
17/10 18:34