Donaldi,Paloma,Beniada dhe Iliri më të fortit,ish-banori:Të tjerët janë kot-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10/2021 17:08

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Erjona dhe Flori suprizohen,balerinat e vogla “pushtojnë” studion-Shhqipëria Live 29 Nëntor 2021
29/11 15:28
Akrobatja rrezikon jetën, TKZ “djegin” Tiranën së bashku me Fionen-Shqipëria Live 29 Nëntor 2021
29/11 15:28
Mësuesi pedofil rikthehet në punë, detajet dhe e kaluara e 62-vjeçarit- Shqipëria Live 29 Nëntor2021
29/11 14:51
Atentat nxënësve e shoferit në Deçan,detajet e ngjarjes e momentet e fundit -ShqipëriaLiveNëntor2021
29/11 14:27
“Ditën e tërmetin isha 8 muajshe shtatzënë” Romina: Ika në Kosovë,linda para kohe-Shqipëria Live
26/11 16:53
Mendova se e kisha humbur fëmijën nga tronditjet e tërmetit,34-vjeçarja rrëfen tmerrin-ShqipëriaLive
26/11 16:53
” Jo në shtëpi se vjen ish-gruaja”,Çimi fton Stelën për darkë, po ku?-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:52
Mikela “në shtrat” me Erjonin,të ftuarit: E kishte qarë byrekun-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:52
Çimi flet për Stelën,tregon për ribashkimin- Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:49
“Nuk ka ndjenjë mes Alvisës dhe Bashkimit”, flet ish-konkurrenti-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:48
“Bruno ka strategji,do ngelet pa gjë”,Çimi: Bruno ngjan me mua-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:48
Cimi: Do veproja si Bruno, ja cilën vajzë do zgjidhja- Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:48
“Mikela ngjan me Linditë “,Cimi:Do doja një masazh nga Mikela-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:47
” Mikela të heq dorë nga Bruno”, Argjendi: Më mirë me Erjonin – Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:47
Ana biseksuale? Çimi:Gjithë ajo gocë të jetë biseksuale? Ka çuna plot-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:47
Rrëfehet Argjendi:Kemi rënë dakord që të luanim së bashku me Ritvanën në Për’Puthen-Shqipëria Live
26/11 16:31
Ritvana e quajti ” Biseksual”, ja përgjigja që i jep Argjendi- Shqipëria Live
26/11 16:31
Argjendi flet për të dashurën e re,ja cila është vajza që i ka rrëmbyer zemrën – Shqipëria Live
26/11 16:30
“Nuk kam gënjyer”,Argjendi e pranon se Ritvana ka qenë në shtëpinë e tij-ShqipëriaLive26Nëntor 2021
26/11 16:26
“Babai me lot në sy”,Argjendi tregon se si e përjetoi familja aksidentin-ShqipëriaLive26 Nëntor 2021
26/11 16:19