Do vijojnë sanksionet ndaj Kosovës? Deklarata e FORTË e analistit | Breaking Top News
19/09/2023 10:31

Milaim Zeka dhe Plator Nesturi të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me ngjarjet në Kosovë. "Breaking me Fiori Dardha", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

“Bandat, mbështetje nga politika dhe drejtues policie”/ Denoncimi: Ndërtimi ‘lavatriçe’ e krimit
03/10 22:37
PENSION për emigrantët shqiptar në Itali/ Aliaj: Lekët janë siguruar deri… | Breaking
03/10 22:24
Kush PËRFITON pension në Itali dhe kush JO?! Aliaj qartëson qytetarët | Breaking Top News
03/10 22:22
Pensione për emigrantët në Itali/ Premtimi i Ramës | Breaking
03/10 22:12
‘Universitetet janë kthyer në amorfe politike’/ Boçi ‘debatom’ me gazetaren | Breaking Top News
03/10 21:54
‘Po e bëjmë si struci, në asnjë vend nuk ka arsimim pa buxhet’/ Malaj për universitetet | Breaking
03/10 21:54
‘Zbrazen’ universitetet/ Boçi: Niveli i kërkimit shkencor shumë i ulët | Breaking Top News
03/10 21:50
Programet e mësuesisë në “ZHDUKJE”/ Cila është zgjidhja? Breaking Top News
03/10 21:44
POROSIA e ish-ambasadorit për Ramën/ Ukshini: Të mbajë distancë me Vuçiç | Breaking
03/10 21:39
‘Serbia po përdor islamin politik për…’ /Ukshini: Sulmi terrorist tek manastiri mesazh | Breaking
03/10 21:26
‘Laiçak ka votuar kundër Kosovës për në UNESCO’ Ukshini: Ka paragjykime | Breaking Top News
03/10 21:24
‘Gjuha e Vuçiç shumë agresive’/ Ukshini: 5 vendet e BE-së të njohin Kosovën | Breaking
03/10 21:24
Video erotike u montua me AI, Ekspertja: Aplikacione të tilla kushtjnë pak | Breaking
03/10 20:30
“Ekstradimii ish lufëtarit të UÇK në shkelje ligjore”/ Gjnerali akuza ministrave të Drejtësisë
03/10 20:30
Grupet kriminale të vjetra apo të reja, cilët janë më gjakatarët/ Flt gazetari Dervishi | Breaking
03/10 20:29
Kush ka interes për burgosjen e Dritan Goxhaj: Flet Babai | Breaking Top News
03/10 20:26
Arrestimi i Radoiçiç/ Isufi: Dyshohet se ka blerë armë në Bosnjë, të ekstradohet në Kosovë |Breaking
03/10 20:25
‘Sulmi në veri, terrorizëm shtetëror’ Goxhaj: Serbia donte të fuste në “grackë” Kosovën | Breaking
03/10 20:25
Goxhaj ‘shuplakë’ qeverisë së Kosovës: Pse nuk i kërkoi ndihmë ndërkombëtarëve | Breaking
03/10 20:25
Bum ndërtimi/ Shokon Dervishi: Më duket vetja sikur vetëm unë nuk jam futur në burg | Breaking
03/10 19:54