“Do të prishet fytyra”, boksierja kujton paragjykimet: Sot stërvitem me çunat/ Ftesë në 5
16/03/2023 18:48

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Ftesë në 5, Luiz Ejlli “del” nga shtëpia e BBV për 15 min… Ja çfarë ndodhi….. 28 Mars 2023, Pjesa 1
28/03 17:44
“Jam gati për sherr”, Ina Kollçaku komplimentohet live për sherrin e bukur/ Ftesë në 5
27/03 19:24
“Babi, s’ ta fal kurrë!” Mand Peza kujton i përlotur fjalët e së bijës/ Ftesë në 5
27/03 19:24
“Kur kanë burrë s’ të hapin më telefonin”, Arbri përplaset me Suelën/ Ftesë në 5
27/03 19:24
Vrasja në Top Channel, e ftuara gati e përlotur: Edhe nëpër kafene kishte trishtim! Ftesë në 5
27/03 19:23
Pal Kola i TCH s’ është më! Mand Peza i prekur: A duhet të rris fëmijët në këtë vend?/ Ftesë në 5
27/03 19:22
Ftesë në 5, S’kam leje të ze dashnore! Batuta që solli të qeshura, 27 Mars 2023, Pjesa 4
27/03 18:48
Ftesë në 5, Habit e ftuara: Martesa më bën me dhimbje koke! 27 Mars 2023, Pjesa 3
27/03 18:47
Ftesë në 5, Beqarët apo të martuarit, cilët janë më kreativë në punë? 27 Mars 2023, Pjesa 2
27/03 18:46
Ftesë në 5, 25 plumba drejt Top Channel, të ftuarit: Terror i pastër, 27 Mars 2023, Pjesa 1
27/03 18:46
Festë kur dikush vdes, habit e ftuara: Në Hollandë është ditë e lumtur/ Ftesë në 5
24/03 18:00
Ndihmoi në vdekjen e vjehrrës, Silva: Ja fjalët e fundit, iku e lumtur/ Ftesë në 5
24/03 18:00
“U tret si njeri”, Silva tregon si i dha fund jetës me dëshirë miku i saj/ Ftesë në 5
24/03 18:00
Ftesë në 5, Eutanazia, vetëvrasja e asistuar…vdekje me dinjitet apo vrasje? 24 Mars 2023, Pjesa 3
24/03 18:00
Ftesë në 5, Aktori Alain Delon dëshiron t’i japë fund jetës me… 24 Mars 2023, Pjesa 2
24/03 17:45
Nuk flet me një djalë (VIP) nga kasti i DWTS, Sara zbulon “sekretin” e Luixhinos/ Ftesë në 5
24/03 17:30
A shkon aq mirë sa duket Sara me mamin e Ledrit? Luixhino flet troç/ Ftesë në 5
24/03 17:30
Takimi i parë me Sara Hoxhën, Luixhino: Ja pse s’fjeta atë natë/Ftesë në 5
24/03 17:30
Sara Hoxha tregon arsyen e zënkës me Ledrin dhe “fajin” e ka telefoni/ Ftesë në 5
24/03 17:30
Ftesë në 5, Sara dhe Luixhino flasin “pa doreza”…Zënkat & miqësia në DWST, 24 Mars 2023, Pjesa 1
24/03 17:30