Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
01/10/2020 07:56

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm dhe mundësia për reshje është e ulët.

Wake Up/ Falë ushtrimeve fizike sportistja Klodiana Shala e kaloi COVID-19 pa simptoma
04/12 11:37
Wake Up/ Mjeku Genc Sulçebe: Fëmijët mbi 12-vjeç transmetues të Covid. Të mbyllen shkollat
04/12 11:16
Wake Up/ Akademikët: 90% e rasteve me COVID nuk ka nevojë për antibiotikë dhe kortizonikë
04/12 11:16
Wake Up/ Njihuni me fshatin e famshëm shqiptar. Krahasohet me New York-un në prag festash
04/12 10:46
Wake Up/ Ekspertët IT të Ballkanit bashkohen për privatësinë online dhe lirinë e shprehjes
04/12 10:46
Wake Up/ Anketa: 71% e studentëve nuk janë dakord me mësimin online, 52% s’kanë internet
04/12 10:45
Wake Up/ Genc Sulçebe:Jemi në kulmin e pandemisë. Izolohuni dhe shmangni grumbullimet
04/12 10:45
Wake Up/ Shtypi i ditës, 04 Dhjetor 2020
04/12 08:25
Reshje në të gjithë territorin dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
04/12 08:20
Wake Up/ Për Isli Islamin 2021-shi viti i dashurisë me dikë që e fantazon prej vitesh
03/12 12:08
Wake Up/ Gaforrja e Kryeministrit e ka kaluar më të keqen. Tronditja do t’i vijë pas 14 dhjetorit
03/12 12:08
Wake Up/ Parashikimi i Meri Shehut: Me Mërkurin në Shigjetar nuk ka izolim
03/12 12:07
Wake Up/ Kalimi pa semafor i këmbësorëve shkaktarët kryesorë të aksidenteve në Tiranë
03/12 11:43
Wake Up/ Bora Zemani e do Dhespinën e “Përthithen” në Portokalli
03/12 11:32
Wake Up/ “Më bëjnë zoom gishtat e këmbës, më thonë sa të shëmtuara i kam”
03/12 11:29
Wake Up/ Ja pse e admiron Sara Kolami, aktoren Arjola Demiri?
03/12 11:28
Wake Up/ Meri Shehu: Dhjetori për të gjithë me energji pozitive, do të jetë muaj spektakolar
03/12 11:26
Wake Up/ Sara Kolami: Dhespina është realiteti im, nuk dija shqip se kam lindur në Greqi
03/12 11:09
Wake Up/ Blendi Gonxhja: Ja kush përfiton e kush jo nga rregullat e reja të kolaudimit të makinave
03/12 11:05
Wake Up/ Fëmijët e spektrit autik pikturojnë botën e tyre si “Një shkëndijë në errësirë”
03/12 11:01