Dedikimi romantik i Mevlanit bën për të qarë Antonelën- Përputhen, 5 Mars 2021
05/03/2021 19:30

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Sindi merr vendimin për Për’Puthen, Sara nuk “harron” Atdheun, Antonela e paralajmëron – Përputhen
22/04 19:31
Antonela hedh kunja ndaj Sarës: Kujdes me Atdheun – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
E ke marrë me qera ti Sarën për 1 javë? – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Takimi i dytë mes Sarës dhe Shkëlqimit, ja çfarë ndodhi – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Sindi e rinis Për’Puthen me një përqafim për Julin – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Rikthehet Sindi në program, dhe çudit me veprimin e saj – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
A po flirton Atdheu me Sarën?! – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Mevlani nuk humbet kohë, komplimenton Ledjanën – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Dy boksierët shtrëngojnë duart, çfarë ndodhi? – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Juli hedh hudhra në studio, cila është arsyeja? – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Sara ulur mbi prehrin e Geljanit, pamjet në prapaskenë që bënë Shkëlqimin të shpërthejë – Përputhen
22/04 19:30
Sara pranon se është bipolare – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Provokon Sara: Më merr malli për Atdheun… – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
3 puthjet e Shkëlqimit në vende të çuditshme të trupit të Sarës – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Geljani i mbyll gojën Antonelës: Mos fol! – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
“Antonela nuk të kam thënë ku*vë”, Blerimi Flet për debatin mes tyre – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Antonela po “gjuan” tek Blerimi: Më sheh me ato sy “vrasës” – Përputhen, 22 Prill 2021
22/04 19:30
Jasmina dhe Andi nuk shkuan në takim, cila ishte arsyeja? – Përputhen, 21 Prill 2021
21/04 19:30
Sherri që po rrezikon seriozisht Jasminën dhe Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
21/04 19:30
Andi pranon se është ftohur me Jasminën – Përputhen, 21 Prill 2021
21/04 19:30