Covid-19 shtoi papunësinë/ “Nuk ka më punë, nuk kam si të paguaj qeranë e shtëpisë”
24/03/2020 20:28

Tonin Prendi është një punëtor i vetëpunësuar ku përpara përhapjes së CoVid 19 përpiqej të siguronte jetesën me ç'të mundej , rregullime në shtëpi, suvatime shkarkime mallrash.. por prej 15 ditësh nuk ka më asnjë punë.

Edicioni Informativ, 25 Qershor 2022, Ora 19:30
25/06 20:17
Top News – Erdogan kërcënon me vdekje zjarrvënësit/ Turqia “digjet” prej ditësh, largohen pushuesit
25/06 19:37
Top Channel/ U hap kufiri Shqipëri-Kosovë/ Kalimi pa asnjë kontroll policor dhe pa asnjë ndalesë
25/06 19:37
Top News-Infektimet, gjithnjë e më shumë në rritje/ 15 pacientë po marrin mjekim në spitalin Covid 3
25/06 19:33
Top News-Akuzohet se mbyti me qese plastike greken/Gjykata Kukësit liron nga burgu autorin e dyshuar
25/06 18:54
Top News- Kthehen të rrezikshmit në Shqipëri/ 4 shqiptarët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar
25/06 18:00
Top News – Kosova, akoma pa viza… Po për dy shtetësinë e shqiptarëve çfarë do të bëhet!
25/06 17:19
Top News-Pamje të tmerrshme! Makina e bërë ‘copë’, shoferi po merr mjekim në spital
25/06 16:59
Top News-Mbytet në rezervuar një person/ U denoncua i zhdukur dy ditë më parë
25/06 16:58
Top News-Zjarr masiv në Vlorë, digjen sipërfaqe të mëdha toke/ Zjarrfikësit në vendngjarje
25/06 16:57
Top News- Shoferët ‘fluturojnë’ me makinë. Me 179 km/orë, ndëshkohen drejtuesit e mjeteve
25/06 16:57
Top News-‘Policia po ju vëzhgon’/ Pajisja më e re ‘fundos’ shkelësit e Kodit Rrugor
25/06 16:55
Top Channel/Rikthehen “Inkasit” me Zotin Diell, vërshojnë turistët në Peru!
25/06 16:51
Top Channel/ Fiskalizimi, mungojnë 35 mijë biznese! Biznesi i vogël: Kostot shtesë rreth 1 mijë euro
25/06 16:50
Top News – Gazetarja franceze ‘gozhdon’ Ramën /‘Mazhoranca e PS e njollosur nga skandale’
25/06 16:45
Top Channel/ Temperatura të larta në vend/ Disa vatra zjarri në rrethin e Vlorës
25/06 16:32
Edicioni Informativ, 25 Qershor 2022, Ora 15:00
25/06 15:55
Top News- Putin shkarkon gjeneralët e luftës/Presidenti merr në dorë komandën e ushtrisë në Ukrainë
25/06 15:38
Top Channel/Pirro Dhima,kthehet në Tiranë garon për zgjedhjet në Federatën Botërore të Peshëngritjes
25/06 15:36
Top News-SHBA kërkon hapjen e negociatave!/Shqipëria dhe Maqedonia kanë plotësuar kushtet
25/06 15:33