Çështja çame pa zgjidhje/ Shteti grek ka gënjyer, ja ç’duhet të bëjë qeveria jonë |Breaking Top News
24/05/2022 14:00

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Publikimi i provimit, kopja e deri te korrigjimi i dyshimtë/ Debati për Maturën | Breaking Top News
29/06 13:55
Avokatët bojkotojnë punën/ Çfarë po ndodh me proceset gjyqësore? -Braka | Breaking Top News
29/06 13:54
Avokatët në Lezhë vijojnë bojkotin prej 2 javësh, madje edhe masat e sigurimit | Breaking Top News
29/06 13:17
‘Amnistia fiskale s’ka qenë e plotë ja rreziku dhe kush goditet më shumë’, Xhepa | Breaking Top News
29/06 13:03
‘Kemi bërë falje të mëdha’, Xhepa nxjerr ‘gabimin’ e amnistisë fiskale | Breaking Top News
29/06 13:02
‘Informacionet e fshehta që kanë dalë nga PD, ja çfarë i sugjeruan Berishës’ | Breaking Top News
29/06 12:38
Nesturi: Berisha non-grata, vetëm po e dëmton PD | Breaking Top News
29/06 12:38
Shkrirja e PD dhe krijimi i një fryme të re -Ja çfarë zbulon Plator Nesturi | Breaking Top News
29/06 12:38
Meta si Kryetar i Bashkisë së Tiranës? Nesturi bën deklaratën e papritur | Breaking Top News
29/06 12:37
‘Informacionet e fshehta që kanë dalë nga PD, ja çfarë i sugjeruan Berishës’ | Breaking Top News
29/06 12:30
‘Protesta e 7 korrikut sprovë e Berishës për të treguar lidershipin’, Nesturi | Breaking Top News
29/06 12:28
Deklarata e fortë: Plani i Metës të ndryshojë emrin e LSI dhe strukturën -Nesturi |Breaking Top News
29/06 12:25
Fatmir Mediu: Qëllimi i protestës së 7 korikut dhe rruga e bashkimit të PD | Breaking Top News
29/06 12:23
Këmbimi Valutor 29 Qershor 2022/ Vlera e monedhave të huaja në Shqipëri
29/06 10:51
Deklarata e fortë: Ja kush e rrëzon qeverinë e Ramës dhe Veliajn nga Bashkia | Breaking Top News
28/06 14:13
Gati helikopterët e emergjencave civile për zjarret e verës? E zbulon Cako | Breaking Top News
28/06 13:41
Jeta e vajzave në kampet e internimit/ Regjisori zbulon detajet e dokumentarit | Breaking Top News
28/06 13:09
Makthi i zjarreve të verës, metodat e shpëtimit/ Flet përgjegjësi | Breaking Top News
28/06 13:03
‘Shqipëria s’mund të shitet si Maldives, ja vlerat turistike që ka’, Blerina Ago | Breaking Top News
28/06 12:58
‘Paratë janë pasrtuar dhe më përpara’, Koti për projektligjin e amnistisë fiskale |Breaking Top News
28/06 12:14