Burri djeg gruan për së gjalli dhe var veten,vëllai i tij tregon arsyen-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04/2021 15:06

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Ola po përdor Muratin,ish-konkurrenti:Vetëm tërheqje fizike, asgjë më shumë-Shqipëria Live 14Maj2021
14/05 15:58
“Ledjana dhe Mevlan janë çift perfekt”,konkurrenti i Për’puthen:Ka dashuri-Shqipëria Live 14Maj2021
14/05 15:58
Atdheu zgjedh Sarën, gazetarja: Po e përdor për vëmendje-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:58
Takimi “tresh”i Shkëlqimit”:E dija që Antonela do më zgjidhte,është bishë-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:57
Juki, qeni që po stërvitet për lojëra olimpike-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:57
78 vjeçari me 10 fëmijë:Bënë realitet ëndrrën time,ja me çfarë më suprizuan-Shqipëria Live 14Maj2021
14/05 15:57
Aleksandri:Kam kapur dashnorin e gruas në shtëpi kur vajza e vogël flinte-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:53
Adoleshentët kërkojnë urdhër-mbrojtje të jenë të lirë nga prindërit-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:52
Përlotet burri:Do e dua gruan derisa te vdes edhe pse më ka tradhtuar-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:52
Burri ankohet: Gruaja po e shtyn vajzën 14 vjeçare drejt prostitucionit- Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:51
“Më tregoi vajza e vogël që gruaja fuste dashnorin në shtëpi çdo natë”-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:51
Vajza 14 vjeçe bën s*ks në grup, babai: Më kanë kërcënuar shokët e saj- Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:51
Në takim me Antonelën dhe Olën, Shkëlqimi tregon se më kë do dalë çift- Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:09
Si të stërvitni qenin tuaj si trajnerë të vërtetë?Merrni shembull nga Juki-Shqipëria Live 14Maj2021
14/05 15:02
E veçantë!Myslimanë dhe të krishterë restaurojnë Kishën në Mirditë-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:02
Gruaja e tradhton,Vaqo:Vajza jonë 14 vjeçe po shkon drejt prostitucionit-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:01
Burri gjen gruan në shtrat me dashnorin,Aleksandri:E kam falur disa herë-Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05 15:01
6-vjeçari me tumor,nëna:Ibrahimi duhet të shkojë në Turqi, s’kam para!- Shqipëria Live 13 Maj 2021
13/05 17:00
Rasti i Ibrahimit,Hajdari:S’kishte pasaportë,është urgjente.Ja kur niset!-Shqipëria Live 13 Maj 2021
13/05 16:41
Nëna: Djali më thotë të ja heqim tumorin.Hajdari: Të mbledhim shifrën!- Shqipëria Live 13 Maj 2021
13/05 16:40