Bruno ofendon Mikelën dhe Adën: Kujdes nga energjitë negative – Përputhen, 28 Shtator 2021
28/09/2021 19:33

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Bashkimi në “kurth”, kapet duke puthur një vajzë! Efi shtrin “tentakulat”- Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:45
Sa e rrezikshme; Efi e pi verën me fund: Dua të bëhem tapë – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:41
Efi hedh kunja ndaj Brunos, ky në garë me Bledin – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Kamarieri çudit në takimin e Efit: Je si trëndafil; Bledi mbetet keq – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
U përplasën në Prime, çfarë mbeti mes Efit dhe Samiut? – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Dhuratat luksoze; Bledi akuzohet se po “blen” takimet me vajzat – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Arjani provokon: Festa e çlirimit një fatkeqësi për shqiptarët? – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Çfarë tha Alvisa për videon ku shihet Bashkimi duke puthur një vajzë – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Video që bëri xhiron e rrjetit, Bashkimi me një vajzë, ja shpjegimi i tij- Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Kush është Vajza misterioze, që futi Bashkimin në kurth? – Përputhen, 29 Nëntor 2021
29/11 19:30
Bashkimi reciton poezin para Prime – Përputhen PRAPASKENA
29/11 11:00
Endri zhvesh këmishën dhe tregon tatuazhin e tij për Shqipërinë – Përputhen PRAPASKENA
29/11 11:00
Përputhsat kërkojnë sa vite pavarësi ka Shqipëria – Përputhen PRAPASKENA
29/11 11:00
Efi kërcen vallen e tropojës – Përputhen PRAPASKENA
29/11 11:00
Bashkimi bën prova kërcimi tradicional shqiptar – Përputhen PRAPASKENA
29/11 11:00
Samiu ngacmon Alvisën në prapaskenë – Për’Puthen
28/11 11:59
Sporti im i preferuar është seksi. Efi e zhgënjyer – Për’Puthen
28/11 11:58
Bruno kërkon të bëj boks me Efin, shiko çfarë ndodh – Për’Puthen
28/11 11:58
Erioni kapet me Brunon për Mikelën – Për’Puthen
28/11 11:58
Marko dhe Erioni ironizojnë dhuratën e Mikelës- Për’Puthen
28/11 11:57