Breaking | Shkarkojnë Voltana Ademin, ajo e çon çështjen në Gjykatë | Top News
17/06/2021 13:58

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Breaking | Spartak Ngjela ‘kritikon ashpër takimin’ Rama-Vuçiç-Zaev, ja arsyeja | Top News
30/07 19:01
Breaking | Nxehje gjakërash, fakte ekskluzive dhe përgjigja e çdo dileme – Best Of | Top News
30/07 18:41
Breaking | ‘Nuk bëhesh fitues Olimpiade duke qëndruar në Instagram’ Fidel Ylli | Top News
30/07 14:46
Breaking | ‘Lidhje direkte nga Tokyo me Fidel Yllin, për lojërat olimpike Tokyo 2020’ | Top News
30/07 14:46
Breaking | ‘Të miturit e dënuar’ Karameta zbulon instuticionin që do trajtohen | Top News
30/07 14:30
Breaking | ‘Fenomeni i emigracionit kryesohet nga meshkujt’ Spaho | Top News
30/07 14:22
Breaking | ‘Të rinjtë azilantë bien pre e mashtrimeve’ Xhaho zbulon pasojat | Top News
30/07 14:22
Breaking | ‘Prindërit i largojnë fëmijët jashtë për një jetë më të mirë’ Xhaho | Top News
30/07 14:21
Breaking | Zv.Ministri i Drejtësisë flet për ngërçin e të burgosurve shqiptarë në Angli | Top News
30/07 14:03
Breaking | Këmbanë alarmi! ‘Pandemia largoi të rinjtë, shtohet numri i azilantëve’ | Top News
30/07 13:52
Breaking | Rama ‘Kopshti i ri i Marqinetit, gati për fëmijët në sezonin e ri’ | Top News
30/07 13:37
Breaking | ‘Rama-Vuçiç, batuta dhe shikime miqësie’ Ngjela analizon sjelljet | Top News
30/07 13:27
Breaking | Ngjela ‘Ja goditja e fortë që Rama i dha Kurtit te Ballkani i hapur’ | Top News
30/07 13:27
Breaking | Spartak Ngjela parashikon ‘luftra ballkanike’ nuk beson tek bashkimi | Top News
30/07 13:26
Breaking | Ngjela ‘Marrëdhëniet Serbi-Kosovë, turp historik’ | Top News
30/07 13:26
Breaking | Ngjela ‘Ja pse Rama i bëri thirrje Malit të Zi dhe Bosnjës në tryezë’ | Top News
30/07 13:25
Breaking | ‘Kosova po vetizolohet me refuzimin e Open Ballkans’ Nurellari | Top News
30/07 13:02
Breaking | Spartak Ngjela i ‘tërheq veshin’ Ramës ja gabimi që bëri te ‘Ballkani i hapur’ | Top News
30/07 12:32
Breaking | “Ballkani i hapur” deklaratat e forta dhe marrëveshjet miqësore që prodhoi… | Top News
29/07 20:08
Breaking | Rama ‘Boll! Çfarë të keqe do të kishte për Kosovën nëse…’ | Top News
29/07 15:57