Breaking | Shan dhe fyen deputetët, moderatorja i kthehet keq, plas debati | Top News
11/06/2021 18:06

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Breaking | Pjerin Ndreu shpërthen ndaj Voltana Ademit, nxjerr sheshit gjithçka | Top News
17/06 18:22
Breaking | Ja si humbi Coca Cola 4 mld dollarë me bursë vetëm për shkak të Ronaldos | Top News
17/06 15:45
Breaking | Batuta e moderatores me gazetarin ‘Paske rënie burse edhe ti me internetin’ | Top News
17/06 15:34
Breaking | 5 mijë vizitorë pret fundjava në Lumin e Shalës | Top News
17/06 15:01
Breaking | Korçë, turizmi malor preferohet edhe në verë | Top News
17/06 14:59
Breaking | Ndërhyhet për herë të parë në portin e Durrësit, Alket Hyseni | Top News
17/06 14:32
Breaking | Revoltimi për Voltana Ademin ‘I ka skaduar mandati, nuk njeh anëtarët e saj’ | Top News
17/06 14:13
Breaking | Plane për pushime, ja parashikimi i motit për fundjavën | Top News
17/06 14:12
Breaking | Shpërthen Pjerin Ndreu ‘Kush është Voltana Ademi që nuk njeh vendimin’ | Top News
17/06 13:59
Breaking | Shkarkojnë Voltana Ademin, ajo e çon çështjen në Gjykatë | Top News
17/06 13:58
Breaking | ‘Biden e quajti vrasës Putin, ja pse u ulën bashkë’ e zbulon Bashkurti | Top News
17/06 13:42
Breaking | Ja sinjali që jep takimi Biden-Putin, e zbulon Shehu | Top News
17/06 13:42
Breaking | ‘Po bëjmë hapa mbrapa, Tritan Shehu flet për negociatat | Top News
17/06 13:23
Breaking | Zbulohen efektet që sjell takimi Biden-Putin/ flet Lisen Bashkurti | Top News
17/06 13:23
Breaking | ‘Krimi më i madh në Shqipëri, trafikimi i njerëzve’ Tritan Shehu | Top News
17/06 13:08
Breaking | Opozita nuk mbështet qeverinë në anëtarësimin e BE! Ja ngërçi që shkakton, Jano| Top News
17/06 11:54
Breaking | Ja pse jemi vonë për anëtarësimin në BE! – Dorian Jano | Top News
17/06 11:49
Breaking | ‘Shqipëria e ndotur’ Burimi zë hundët me dorë dhe komenton gjestin | Top News
17/06 11:45
Breaking | ‘Edhe Basha po t’i fitonte zgjedhjet do t’i hapte negociatat’ Burimi | Top News
17/06 11:45
Breaking | Rama batuta me studentin ‘Ky doli në protestë kundër meje, e njoh’ | Top News
17/06 11:43