Breaking | Rama ‘Boll! Çfarë të keqe do të kishte për Kosovën nëse…’ | Top News
29/07/2021 15:57

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Rajmonda Bulku’Të lënduarit nga diktatura gjetën jetën e tyre në film’ | Breaking Top News
23/09 17:07
Për ata që duan të jenë të ndershëm’ Rajmonda Bulku sugjeron këto filma | Breaking Top News
23/09 16:07
Emocionohet Rajmonda Bulku, kujton dhimbjen brenda filmit ‘Vdekja e Kalit’ | Breaking Top News
23/09 15:53
Veliaj bashkëbisedim me drejtuesit e shkollave | Breaking Top News
23/09 15:39
Balla ‘Mos fryhet tollumbaci kot, Kuvendi shembull për vaksinimin’ | Breaking Top News
23/09 15:35
Prokurorët e sulmuar! Haxhia zbulon kush shtyn presion | Breaking Top News
23/09 15:18
‘Prokurorët që largohen dhe bëhen avokatë! Kryeprokurori jep shpjegimin | Breaking Top News
23/09 15:17
2 vite burg për Llallën, Haxhia ‘Vuan prej vitesh nga një sëmundje…’ | Breaking Top News
23/09 15:16
Befason kryeprokurori ‘Llalla do dalë vetë publikisht!’ zbulon detajet | Breaking Top News
23/09 15:10
‘Gabimet e rënda të Metës, ja kush e rrëzon nga buza e greminës’ Braho | Breaking Top News
23/09 14:26
E bujshme! Zbulohet arsyeja pse Rama la në ‘hije’ Taulant Ballën, flet Braho | Breaking Top News
23/09 14:23
‘Emrat e më të korruptuarve brenda PS-PD-LSI’ Braho jep përgjigjen epike | Breaking Top News
23/09 14:21
‘Ja pse Berisha duhet të ishte me kohë në burg! ‘Thirrja e fortë nga Braho | Breaking Top News
23/09 14:21
Habit avokati’Ja kush sponsorizoi arsimin e Bashës’ | Breaking Top News
23/09 14:20
‘Meta i trembur, ka lepurin në bark’ emrat për non-grata-Braho | Breaking Top News
23/09 14:20
E bujshme! Zbulohet arsyeja pse Rama la në ‘hije’ Taulant Ballën, flet Braho | Breaking Top News
23/09 14:15
E papritur! Parashikohet ‘eksplozion i fuqishëm’ brenda në PD – Braho | Breaking Top News
23/09 14:15
‘1 minutë heshtje në parlament për humbjen e minatorit Muharrem Plaku’ | Breaking Top News
23/09 14:14
Avokat Haxhia zbulon detaje për sëmundjen që vuan Llalla dhe hetimet | Breaking Top News
23/09 13:47
Habit gazetarja ‘Adriatik Llalla në kërkim kombëtar’ zbulohen detaje | Breaking Top News
23/09 13:45