Breaking | Gjikondi ‘Basha e ka marrë peng PD, si sëmundje e butë’ | Top News
04/05/2021 13:16

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Breaking | Situata në PD pas vendimit të këshillit kombëtar | Top News
17/05 18:53
Breaking | Kategoria Superiore Teuta-Partizani, komente | Top News
17/05 17:10
Breaking | Ndikimi i fushatës në sigurinë ushqimore, diskutime dhe analiza | Top News
17/05 17:10
Breaking | Ramadani rrëfen sukseset që ka arritur Prishtina pas sakrificave | Top News
17/05 17:02
Breaking | AKU duhet të detyrojë subjektet për të mbajtur etiketë | Top News
17/05 17:02
Breaking | ‘Gjatë zgjedhjeve ka pasur vetëm probleme teknike – Përfaqësuesi i PS | Top News
17/05 17:01
Breaking | Pse partitë politike iu tremben dëshmive financiare, shpjegon Karamuça | Top News
17/05 16:37
Breaking | ‘Bizneset kanë interesa të financojnë partitë në pushtet’ Erjon Tase | Top News
17/05 16:22
Breaking | Vrasja në Shkodër, detaje për ekzekutimin e 32 vjeçarit | Top News
17/05 16:21
Breaking | Duhet hetuar nëse fondet e shtetit kanë shkuar për blerje vote | Top News
17/05 16:21
Breaking | Korçë, drejtuesit e autobusave në protestë | Top News
17/05 16:21
Breaking | Kufijtë me Greqinë, ende të mbyllura për turistët | Top News
17/05 16:20
Breaking | Turizmi në Sarandë, ja çfarë pritet për këtë verë | Top News
17/05 16:20
Breaking | ‘Dorëheqja e Bashës, marrëveshja me Ramën’ analizon Abilekaj | Top News
17/05 15:04
Breaking | Hoxha ‘Rrezikoj dënimin, jam nëpër gjyqe vetëm për PD’ | Top News
17/05 14:20
Breaking | Ristani ‘Fitoren e 2011 Basha e mori me brekë nëpër këmbë’ | Top News
17/05 14:18
Breaking | ‘PD është për të ardhur keq’ Ristani shpreh problemet themelore | Top News
17/05 14:14
Breaking | Indrit Hoxha i bën thirrje publike Sali Berishës | Top News
17/05 14:14
Breaking | Balliu ‘S’dua të bëj debat, të bashkëpunojmë për ringritjen e PD’ | Top News
17/05 14:14
Breaking | Hoxha ‘Uroj mos i ngrij Basha zgjedhjet e qershorit, s’do kemi më diell’ | Top News
17/05 14:11