Breaking | Anila Denaj zbulon ndryshimet e rëndësishme në ekonomi për këtë vit | Top News
04/05/2021 16:59

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Breaking| Nga vrasjet që tronditën vendin deri tek rregullat e reja të qarkullimit rrugor | Top News
11/05 21:25
Breaking | Certifikatë e re e kolaudimit, Gonxhaj zbulon rregullat e reja të qarkullimit | Top News
11/05 16:48
Breaking | Hasho ‘Duhet rritur gjoba për përdorimin e celularit në timon’ | Top News
11/05 16:15
Breaking | Kriminelët i mbron shteti, Ziu deklaron se kanë dërguar fakte para zgjedhjeve | Top News
11/05 15:28
Breaking | Vrau aksidentalisht shokun dhe tentoi të fshehë krimin, zbardhet ngjarja | Top News
11/05 15:15
Breaking | Ziu ‘SPAK s’ka reaguar për votat e pavlefshme të kallëzuara nga PD’ | Top News
11/05 15:15
Breaking | ‘Nëse Basha lyen flokët me këna, nuk është ky debati politik’ sipas Kullurit | Top News
11/05 14:28
Breaking | Kulluri ‘Po votat e Bllokut, si mund ta shesë i pasuri votën për 5 mijë lekë’| Top News
11/05 14:23
Breaking | Kabineti Rama, komente se kush do ta mbajë postin | Top News
11/05 14:22
Breaking | Zyla ‘Edhe vetë demokratët kanë filluar të mos e besojnë më Bashën’ | Top News
11/05 14:21
Breaking | Baci ‘I kemi bërë nder PD që kemi kërkuar riformim’ | Top News
11/05 14:17
Breaking | Kulluri ‘Basha vjedh votat brenda partisë jo më kundërshtarit’ | Top News
11/05 13:49
Breaking | Ervin Bushati zbulon nëse do të ndikojë Meta në dekretimin e Kryeministrit | Top News
11/05 13:40
Breaking | ‘Diferenca në vota nuk ishte 1 ose 2’ Bushati & Abilekaj diskutojnë | Top News
11/05 13:40
Breaking | LSI biznes familjar, nuk meriton as 4 mandate, debatojnë Bushati me Abilekajn | Top News
11/05 13:40
Breaking | ‘Nuk mori mandatin e deputetit, Bushati zbulon se kush e penalizoi | Top News
11/05 13:10
Breaking | Sensibilizimi kundër dhunës ndaj grave, protesta në Elbasan | Top News
11/05 13:06
Breaking | Felaj ‘Meta e banalizoi institucionin e Presidentit’ | Top News
11/05 13:01
Breaking | Nga ultimatumi i Ramës për shkarkimin e Metës deri tek rihetimi i SPAK | Top News
10/05 20:31
Breaking | Portieri Bakaj rrëfen vështirësitë e suksesit të Dinamos | Top News
10/05 17:52