BOMBË! ROMEOE KARA nxjerr faktet për BERISHËN/ Ja sa vite burg do bëjë | Breaking
19/06/2024 17:39

U arrestua në Dubai, SPAK kërkon ekstradimin e Durim Bamit! Dorëzon dosjen në Ministrinë e Drejtësisë Te ftuar: ERALDO HARLICAJ- GAZETAR, ROMEO KARA- AVOKAT

RAMA kryen punë me BELERIN dhe MITSOTAKISIN/ Ja çfarë do ndodhë në HIMARË; GREKËT plan ogurzi
19/07 20:08
Të vërtetat e DONALD TRUMP/ ÇFARË do ndodhë me fatin e BIDEN, Çipa zbulon gjithçka | Breaking
19/07 18:58
SARANDA në kulmin e sezonit TURISTIK/ Çipa: Dyndje te huajsh, e vërteta për pushuesit nga Kosova
19/07 18:56
AKTIVISTËT e DIASPORËS kërkesa të qarta/ HYKA: Çështjen do e dërgojmë në STRASBURG | Breaking
19/07 18:31
VOTA diasporës problem për shqiptarët/ HYKA: Duhet reagim politikë | Breaking
19/07 18:31
VOTA E DIASPORËS/ SHQIPTARËT kërkojnë të votojnë, HYKA tregon detajet nga FRANCA | Breaking
19/07 18:30
BELERI idiot me diplomë /Llalla: BELERI si EURODEPUTET, do kuptohet niveli i hidraulikut që ka
19/07 18:21
GREKËT mbështesin GJIKURINË në HIMARË/ Llalla: Gjikuria, ka bërë takime | Breaking
19/07 17:55
RAMA “shkatërron” BELERIN dhe MITSOTAKIS?/ LLALLA shpërthen kundër GREKËVE | Breaking
19/07 17:54
Në jugë informaliteti sheshit/ EKSPERTI MUÇO: Askush nuk të jep faturë në jugë të vendit | Breaking
19/07 17:34
CMIMET në STRATOSFERË/ EKSPERT MUÇO: Kemi probleme me informalitetin | Breaking
19/07 17:34
KORRUPSIONI pllakos vendin/ RAPORTI DASH nxin Shqipërinë, EKSPERTI: Largon biznesin e huaj
19/07 17:33
EKONOMIA shqiptare e RREZIKUAR/ DASH fundos Shqipërinë, shkak korrupsioni | Breaking
19/07 17:32
Po sulmohet turizmi shqiptarë online?/ EKSPERTI: RAMA ka të drejtë po ndodhë një sulm | Breaking
19/07 17:06
A rrezikohet SHQIPËRIA nga “black out”?/ EKSPERTI: Nuk përjashtohet rreziku | Breaking
19/07 17:05
Miliarda EURO dëme pas “BLACK OUT-IT” në gjithë botën/ EKSPERTI: KA rënë siguria e një kompanie
19/07 17:05
“Black out” nga rënia e sistemeve të IT/ ZBULOHET arsyeja pse ra sistemi në të gjithë botën
19/07 17:04
“ARRATISET Beleri? Kërkon AZIL në Greqi?”/Avokati: GREKËT gati “GJENOCIDIN” e ri KUNDËR shqiptarëve
19/07 13:53
LAJM i madh për SHQIPTARËT në Angli/ Do të miratohet AZILI për të gjithë ata që… | Breaking
19/07 13:26
LEBETITËSE/ Pacientëve me KANCER u janë injektuar BARNA të SKADUAR?/ Vokshi: Ju tregoj PAMJET…
19/07 13:18