Blinken vë me “SHPATULLA PAS MURIT” Ramën! Me MESAZH nga Amerika GODET kryeministrin, i kthen..
12/02/2024 16:37

Ditën e sotme në Breaking u diskutua në lidhje me zhvillimet politike në vend, situatën në PD dhe zhvillimet në Kosovë.

VRASJA makabre, vranë dhe groposën babain, 3 fëmijët në pranga | Breaking Top News
23/02 21:07
‘Dinari po rrezikon sigurinë kombëtare të Kosovës’, Spahiu: Përgjegjëse është qeveria | Breaking
23/02 20:52
‘Kurti pa Osmanin humb pushtetin’, politologu: Zgjidhje sa më shpejt konfliktit me Serbinë |Breaking
23/02 20:34
‘ASKUSH nuk e do asociacionin’, Apolon Baçe: Ngelet pa mjet lufte! Serbia, e korruptuar si Somalia
23/02 20:17
Kush e merr vulën e PD-së? Avokatët përplasen në studio | Breaking Top News
23/02 20:07
SHPËRTHEN akademiku: Rama, Vuçiçin e ka VËLLA kurse Kurtin MIK… | Breaking
23/02 20:06
‘SHBA me DOPIOSTANDARD’, akademiku Baçe: Pse Serbia është pozitive dhe ne jemi NEGATIV? | Breaking
23/02 20:02
Dash Shehi dhe Idrizi ‘TRADHËTOJNË’ Berishën? Nallbati: Nuk e rrëzojnë dot të vetëm Ramën | Breaking
23/02 19:47
Po i grisim ‘VELLON’ Ramës’, Vallbati: Dhuna në kuvend ndërgjegjësoi qytetarët dhe ndërkombëtarët
23/02 19:46
3 FËMIJËT VRASËS të babait, policia e Durrësit zbardh ngjarjen në SHËNAVLASH | Breaking
23/02 19:45
Vula dhe LOGO e PD/ Avokati tregon se si vijon procesi gjyqësor | Breaking Top News
23/02 19:43
‘Policia DHUNOI PROTESTUESIT’, avokat Ramaj: Gati kallëzimet ndaj prokurorisë dhe policisë |Breaking
23/02 19:42
Fejesë e imponuar apo dhuna e vazhdueshme në familje ishte shkaku i vrasjes së kryefamiljarit?
23/02 19:20
KUSH e vrau Pëllumb METËN? Policia: JO vajza, por djali i madh shtiu me armë | Breaking
23/02 19:19
‘TRUPI u gjet i groposur në kasollen e bagëtive’, policia: 50-vjeçari ishte vrarë që në 10 shkurt
23/02 19:17
Kush e ndihmoi 19-vjeçaren në kryerjen e krimit? Arrestohet edhe vëllai si bashkëpunëtor | Breaking
23/02 19:05
Rrëfeu për 3 orë në polici se si e vrau dhe groposi të atin/ Krimi monstruoz në Durrës | Breaking
23/02 19:05
Gjendet ARMA e krimit në Shënavlash, vajza që vrau babain tregon ku e kishte fshehur | Breaking
23/02 18:45
‘Ka DËSHTUAR policimi në komunitet’, gazetari Bushkolaj: Polici bën sot postierin | Breaking
23/02 18:27
E denoncuan të premten për ZHDUKJE, por polici i thotë eja të hënën’, BOMBA e ekspertit Hajdarmataj
23/02 18:25