“Big Brother Albania Vip” rikthehet së shpejti në Top Channel!
18/08/2021 10:55

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Paloma,Fifi dhe Einxhel thashetheme në lavanderi – Big Brother Albania Vip
27/10 10:27
Graniti i tregon Semit per familjen – Big Brother Albania Vip
27/10 10:17
Monika:”19 vjeç kam kaluar prangat e babait tim, kam parë llahtarin” – Big Brother Albania Vip
27/10 10:14
Monika dhe Semi debatojnë për ‘lojën’ – Big Brother Albania Vip
27/10 10:11
Graniti:”Nuk kam dashur ta humbas Fifin si shoqe” – Big Brother Albania Vip
27/10 10:09
Fifi dhe Einxhel diskutojnë shpërthimet emocionale të Fifit – Big Brother Albania Vip
27/10 10:08
Monika e mërzitur qan/Sabiani dhe Graniti i rrinë afër – Big Brother Albania Vip
27/10 10:06
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 26 Tetor 2021
27/10 02:44
Cili është dënimi për banorët? – Big Brother Albania Vip
27/10 01:28
Si priten banoret e reja në shtëpi – Big Brother Albania Vip
27/10 01:28
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 6
27/10 01:11
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 5
27/10 01:10
Banori i tretë që futet në shtëpi – Big Brother Albania Vip
27/10 00:48
Hyrja e dytë në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
27/10 00:47
Një hyrje e re në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
27/10 00:47
Cilët do të jenë të nominuarit e javës? – Big Brother Albania Vip
27/10 00:46
Babai i Fifit ndodhet në shtëpi për ta këshilluar – Big Brother Albania Vip
27/10 00:33
Fifi merr një surprizë – Big Brother Albania Vip
27/10 00:32
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 4
27/10 00:28
Thyerje rregullash në shtëpi, çfarë do ndodhi? – Big Brother Albania Vip
27/10 00:13