Bieta Sulo ia merr këngës në studio: “Mua do të më marrë historia, por…”
30/10/2019 19:10

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte aktori i njohur shqiptar Karafil Shena, i cili përpos bisedës për projektet e fundit kinematografike, tregoi se këngën e ka një pasion të vjetër, që e shoqëron sa herë që është vetëm.

“Shiko buxhetin e shqiptarëve moj zonjë”, gazetarja kapet keq me nënkryetaren e bashkisë
27/09 18:48
“Sa shkolla keni ndërtuar në Tiranë?”, gazetarja i këkron llogari bashkisë e revoltuar
27/09 18:48
Vajza e Shkurte Fejzës ka 2 fjalë për lidhjet abuzive: Mos lejoni që…
27/09 18:47
Emocionohet motra e Gresa Behlulit, si e mori vesh lajmin e shtatzënisë
27/09 18:47
Gresa Behluli çohet në këmbë dhe tregon barkun e rrumbullakosur live
27/09 18:47
Genc Fuga përballet me drejtoreshën e shkollës: Pse të mos i çoj fëmijët në shkollën më të mirë?
27/09 18:46
Aktori Genc Fuga gjen zgjidhje për mësimin me turne: Prindërit të punojnë 2 orë më pak!
27/09 18:45
Ftesë në 5, Nis mësimi në kushte pandemie, disa shkolla me 4 turne! 27 Shtator 2021, Pjesa 1
27/09 18:30
Ftesë në 5, Peticion për mësimin me turne, plas debati në studio, 27 Shtator 2021, Pjesa 2
27/09 18:28
Ftesë në 5,Gresa shfaqet shtatzënë krah motrës Besiana,në klipin Numero uno,27 Shtator 2021, Pjesa 3
27/09 18:28
Ftesë në 5, Rikthimi në shkollë bëhet më i bukur me Blukids! 24 Shtator 2021, Pjesa 3
24/09 18:00
Ftesë në 5,U rigjetëm pas 25 vitesh,Ylli Baka këndon me shokun e fëmijërisë,24 Shtator 2021, Pjesa 1
24/09 18:00
Parodi ekskluzive nga Semi Xhelili, “fajin” e ka sufllaqja
24/09 18:00
Paidhaqet fjalë turpi? Bieta nuk ndalon së qeshuri me reagimin e djalit nga Kosova
24/09 18:00
Ftesë në 5, Këngë me sufllaqe e paidhaqe, njihuni me Semi Xhelilin ,24 Shtator 2021, Pjesa 2
24/09 18:00
Koncert live, Ylli Baka performon “Sytë e mi” me mikun e vjetër të fëmijërisë
24/09 18:00
Ylli Baka ngre në këmbë studion me “O Qemal kur të përzunë”, Bieta ia merr valles
24/09 17:30
Ylli Baka dhe Agron Llakaj bëhen bashkë për të shlyer “borxhin” e përbashkët
24/09 17:30
Ylli Baka i dashuruar me Pogradecin, performancë live “Atdhe dashuria”
24/09 17:30
“Xhaketa e vjetër”, performon live Ylli Baka dhe Fabian Metkaj
24/09 17:30