‘BERISHA ZGJODHI NJË KRIMINEL PËR HIMARËN’/ Xhufi zbulon prapaskenat e ish presidentit shqiptar
10/06/2024 21:50

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare.

BOMBË! KOD MAFIOZ/ EKZEKUTIMI i BEQAJT dhuratë për RAMËN, KUSH e ka radhën?
08/07 23:29
SEKRET/KUSH dërgonte letrat e fshehta për NOBELIN e KADARESË?Shkrimtarja SUEDEZE zbulon prapaskenat
08/07 23:13
KUSH e “vrau” letërsinë e KADARES?/ SUEDEZJA zbulon të pathënat tronditëse: MOS vdis pa…
08/07 23:13
EKSKLUZIVE/ KOMUNISTËT shkatërruan KADARENË?/ SUEDEZJA tregon takimin e fundit në PARIS
08/07 23:12
HAKMARRJE NDAJ BEQAJ/ Rumano: U arrestua për shkak të mbrojtjes që po përgatiste për sterilizimin
08/07 23:04
BOMBË!BEQAJ në rrjetën e SPAK dhe për…/Soko: Unë besoj se Beqaj është një nga peshqit e mëdhenj
08/07 23:04
PAZARE me shëndetin e qytetarëve?/Kojqiqi: Sistemi shëndetësor në Shqipëri është larg asaj që pritet
08/07 23:03
SHPËRTHEN Idajet Beqiri/ “Sistemi që kemi ndërtuar është i korruptuar, në çdo institucion”
08/07 23:03
AVOKATI përplaset me ZEKËN/ Rumano: Nuk ka akuzë për çështjen e sterilizimit
08/07 23:02
PLAS sherri mes AVOKATIT dhe EKSPERTIT/ Soko: Kostot e koncesionit të sterilizimit, shumë të larta
08/07 23:02
KUSH e fundosi BEQAJN?/Rumano: Akuzohet për shpërdorimin e detyrës për fondin 252 mijë euro
08/07 23:01
PRAPASKENAT e ILIR BEQAJ, PËRGJIMET E DUMANIT, kush e futi në kurth ish ministrin e shëndetësisë?
08/07 23:00
BEGAJ shkeli ligjin për çështjen BELERIN/ KUME:KQZ nuk ndërpreu mandatin, e shpalli të pavlefshëm
08/07 21:31
PS-PD pazare politike për eliminimin e partive të tjera?/Kume: Dakordësia u bë për interesa partiake
08/07 21:31
Ish kreu i KQZ nxjerr të palarat e KODIT zgjedhor/ Kume: Ndryshimet e 2008 patën efekte negative
08/07 21:31
TOP SECRET! SKANDALI me çështjen BELERI, veprimi i CELIBASHIT dhe shkelmi që i dha BEGAJ
08/07 21:30
Të përlotur/ LAMTUMIRË KADARE, miqtë tregojnë momentet e fundit, çfarë tha para se të mbyllte sytë
01/07 23:42
KISHTE vetëm një merak/ Pedagogia: Ja vepra e KADARESË që u çmend e gjithë bota – Zona Zero
01/07 23:37
MEVLAN SHANAJ nuk mban lotët për KADAREN: ISHTE miku më i mirë, ja pengu më i madh i tij
01/07 23:36
BUJAR KAPEXHIU tregon momentin e fundit me ISMAIL KADAREN: Ja sekreti që mori me vete
01/07 23:36