Berisha sulmon Ramën
23/07/2011 11:45

Në selinë e Partisë Demokratike është mbledhur Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike, i cili voton anëtaret e kryesisë së re të partisë.

Top Channel/ Bllokimi i rrugëve për Erdoganin, trafik i rënduar në disa akse të Tiranës
17/01 22:28
Top Channel/ Përfundon pa asnjë incident vizita e presidentit të Turqisë në vendin tonë
17/01 22:21
Top Channel/ Debati në kuvend, Balla-Nokës: Nuk po marr në mbrojtje PD, ta gëzoni atë që ju ka gjetur
17/01 22:01
Top Channel/ Rama përcjell Erdoganin në aeroport, porosia e fundit që i dha pasi e përqafoi
17/01 21:50
Top News-Meta, letër për Engjëll Agaçin/‘Më jep informacion për vakancat në bashki’
17/01 21:42
Top News-Eskorta e Erdogan, asnjë incident, Policia – Faleminderit Gardës dhe qytetarëve!
17/01 21:08
Top Channel/ “Më fal!” Enkeleida Kapedani lutet në seancë, KLGj nuk e përjashton nga drejtësia
17/01 21:02
Top Channel/ Erdogan: Deri në Ramazan ta kemi zgjidhur problemin e xhamisë së Namazgjasë
17/01 21:00
Top Channel/ Rama: Do fillojë puna për rilindjen e Xhamisë së Plumbit në Shkodër
17/01 21:00
Top Channel/ Ceremoni madhështore! Qindra qytetarë në shesh, Erdogan inauguron xhaminë Et’hem Beu
17/01 20:58
Top Channel/ Alibeaj: Vetingu në politikë i kthen legjitimitetin këtij Kuvendi
17/01 19:53
Top Channel/ Mësuesit nuk kanë regjistra/Sindikata e pavarur e arsimit lajmëron protestë më 19 janar
17/01 19:53
Top Channel/ Deputetët e përjashtuar nga PD i kërkojnë Nikollës të refuzojë vendimin e Bashës
17/01 19:52
Top Channel/ Infektimet shtojnë vaksinimet/ Tiranë, edhe të rinjtë kërkojnë që të vaksinohen
17/01 19:49
Top Channel/ Fëmijët me covid/ Në Tiranë mund të kërkohet ndihmë edhe pranë qendrave shëndetësore
17/01 19:48
Top Channel/ PD në 2 grupe! Të përjashtuarit nga Basha kërkojnë vendet në komisionet parlamentare
17/01 19:46
Top Channel/Shkëmbimet Shqipëri-Turqi! Importojmë 700 mln euro mallra turke, eksportojmë 43 mln euro
17/01 19:43
Top Channel/ Erdogan në Kuvendin shqiptar: Kur Shqipëria dhe Turqia bashkojnë duart zgjidhet çdo gjë
17/01 19:42
Top Channel/ Shtëpitë e reja në Laç/ 522 familje hynë sot në kompleksin e ndërtuar nga Turqia
17/01 19:40
Top Channel/ Nënshkruhen 7 marrëveshje/ Erdogan kërkon që Shqipëria të godasë organizatën “FETO”
17/01 19:39