‘Berisha është koshient se…’, Bollino: Meta po lufton si një lider
29/09/2022 23:32
Kush e goditi Berishën, ditën që liderët e BE erdhën në Tiranë?-Top Story
07/12 00:01
Curri:Budallenjtë aktivizohen kur politika ashpërson gjuhën, ja pse u godit Berisha
06/12 22:36
“Goditje prej boksieri të stërvitur”, Alizoti: Agresori më i aftë se bodigardët
06/12 22:33
“Nano e dinte që do e rrihnin dhe iku”, Milo:Njerëzit e Berishës më masakruan mua
06/12 22:32
Alizoti:Goditja e Berishës e rëndë, PD duhet t’i përgjigjet me protesta të forta aktit
06/12 22:31
Milo kundër Berishës: Rama është i zgjuar, s’do urdhëronte goditjen e tij ditën e Samitit
06/12 22:20
“Protestë quaj kur thyhen xhamat”, Curri përplaset me Alizotin: Pse keni frikë?
06/12 22:17
Çipa kritik me PD: Protesta na cënoi imazhin në raport me ndërkombëtarët
06/12 22:15
Bregu intervistë tek Grida Duma: Në 2023 interneti do na kushtojë më lirë në vendet e BE
06/12 22:06
Alizoti replikë me Dumën: Gridë e zgjuar, europianët nuk vijnë tek ne për hallet tona
06/12 21:55
“Një cupëlinë s’më tregon mua emocionet e Samitit”, Alizoti: Këta janë karagjozë
06/12 21:54
“U emocionova shumë”, zv.ministrja flet për Samitin: Ja çfarë përfitoi Shqipëria
06/12 21:48
Çipa:Rama shënjestroi Greqinë për mënyrën se si u bë pjesë e BE
06/12 21:47
Spanja bojkotoi Samitin? Curri dhe Çipa zbulojnë letrën që mbërriti tek Rama
06/12 21:44
Duma zbardh komunikimin e koduar Rama-Vuçiç: E dija që pas thirrjes do vinte në Tiranë
06/12 21:43
“Shqipëria sdi të marrë fonde nga BE”, Nazarko kujton historinë e luftës së Kosovës
06/12 21:41
Alizoti analizon Samitin e BE: Rama e trajtoi si show, paratë i mori Serbia
06/12 21:26
“85 milionë euro ndihmë Shqipërisë”, Milo: Është arritje që Samiti u mbajt në Tiranë
06/12 21:24
“Grushti ndaj Berishës”, reagimi i fortë i Grida Dumës: Primitivizëm politik
06/12 21:23
Promo | “Top Story” me Grida Duma, sonte në orën 21:00 në Top Channel!
06/12 12:03