Bejko zbulon telefonatën misterioze ‘Më folën për ndikimin Rus në Shqipëri’ | Breaking Top News
06/12/2021 13:35

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

‘100 thirrjet për Berishën në Prokurori’ deklaratat shokuese | Breaking Top News
14/01 18:08
Gashi: Berisha kërkon ta grabisë PD për interesat e tij… ja si e komenton Kosova |Breaking TopNews
14/01 15:40
Habit Gashi: Shqipëria pas Kosovës mund të vërshojë nga mallërat Serbe | Breaking Top News
14/01 15:40
Gashi: ‘Marrëdhënia e mirë Shqipëri-Kosovë, por ja çfarë nuk i falim Ramës… | Breaking Top News
14/01 15:40
‘Tentativa e Arjolës për vetëvrasje, mesazhi që iu dha femrave’ -Vrapi | Breaking Top News
14/01 15:33
‘Surprizues reagimi Donaldit ndaj Beatrix, s’jam klloun e s’më paguan ti’ – Vrapi |Breaking Top News
14/01 15:33
Jashtë parashikimeve! Ja kush del sonte nga Big Brother Vip -E zbulon gazetari | Breaking Top News
14/01 15:33
Monika ‘fut xixat’ mes banorëve: Iliri dhe Donaldi janë shokë, bëjnë lojë | Breaking Top News
14/01 15:22
‘Me bukurinë të flas’ Donaldi pendohet për romancën me Beatrix -Vrapi | Breaking Top News
14/01 15:21
A mund të kurohet Omicron në kushtet e shtëpisë? Mjeku bën paralajmërimin | Breaking Top News
14/01 15:14
Donaldi ja thotë copë Beatrix: S’do flas me bukurinë, dua një femër me… | Breaking Top News
14/01 15:10
Me dy doza vaksinash dhe të prekur nga Omicron! Dasho sqaron rastin | Breaking Top News
14/01 15:09
3 orë në Prokurori, Bardhi përfundon dëshminë për protestën e 8 Janarin | Breaking Top News
14/01 14:53
Momenti kur Basha mbërrin në Prokurori, do dëshmojë për 8 Janarin | Breaking Top News
14/01 14:52
Sa rrezikohen fëmijët nga Omicron? Zbulon gjithçka mjeku Dasho | Breaking Top News
14/01 14:43
Si ta dallojmë që kemi Omicron? Mjeku Dasho flet për shenjat | Breaking Top News
14/01 14:42
Rreziku nga Omicron/ Dasho: Emergjencë kombëtare për të marrë masa të reja | Breaking Top News
14/01 14:32
Rekord të infektuarish nga COVID! Flet Skënder Brataj për gjendjen | Breaking Top News
14/01 14:31
Paralajmërimi i fortë: Omicron do prekë të gjitha familjet… të mbrohen! | Breaking Top News
14/01 14:31
Temperaturë e lartë dhe kollë te fëmijët! Brataj flet për prindërit e shqetësuar | Breaking Top News
14/01 14:31