‘Beatrix ka tërheqje me Donaldin, s’ka treguar ndonjë forcë karakteri’ | Breaking Top News
06/12/2021 16:24

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

‘Ndahen’ Donald dhe Beatrix nga nominimi! Tokja e BBVIP zbulon të papriturën… | Breaking Top News
19/01 18:25
Omicron apo Delta? Ja varianti më i rrezikshëm sipas Ilir Alimehmetit | Breaking Top News
19/01 16:54
Deri në sa doza do vazhdojë vaksinimi? Përgjigjet mjeku Alimehmeti | Breaking Top News
19/01 16:44
A mund të vaksinohen gratë shtatzënë? Mjeku Alimehmeti sqaron gjithçka | Breaking Top News
19/01 16:44
Me Beatrix në nominim, Donaldi zbret në frontin e luftës’ komentojnë të ftuarit| Breaking Top News
19/01 16:43
Tokja e BBVIP: Beatrix i bëri qokën Egzonës me zinxhirin e eleminimit | Breaking Top News
19/01 16:35
Tokja e BBVIP ‘plas debatin’ që i ka mbetur peng me Ilirin | Breaking Top News
19/01 16:33
Habit Tokja e BBVIP: Pashë dhunë verbale mes Donaldit dhe Ilirit | Breaking Top News
19/01 16:27
Tokja e BBVIP kërkon sërish debat me Ilirin/ Zbulon përballjen që i ka mbetur peng |Breaking TopNews
19/01 15:56
Integrimi në BE! Tabaku zbulon nëse mund të shkëputemi nga Maqedonia e Veriut | Breaking Top News
19/01 15:11
Tabaku: Mesazhet që mori në Paris për Integrimin e Shqipërisë në BE | Breaking Top News
19/01 15:08
Jorida Tabaku: Integrimi në BE 8 vite i bllokuar, shkak mosrealizimi i kritereve | Breaking Top News
19/01 14:59
Jorida Tabaku: S’ka strategji për procesin e integrimit në BE, s’jemi gati, por… |Breaking TopNews
19/01 14:55
Shembja e banesave! Tabaku: Shkelje e të drejtës së jetës për arsye korruptive | Breaking Top News
19/01 14:38
KMSH nuk ftohet në inaugurimin e xhamisë Et’hem Beut nga Erdogan -Reagon imami | Breaking Top News
19/01 14:27
Nënat shtatzënë dhe fëmijët me Omicron/ Alimehmeti iu përgjigjet qytetarëve | Breaking Top News
19/01 14:06
Dilema për integrimin në BE! Pse Merkel dhe Soreca janë gati, por ka ngërç… | Breaking Top News
19/01 13:25
Shpresat për BE: Ura lidhëse me qeverinë Bullgare dhe zhbllokimi i Maqedonisë | Breaking Top News
19/01 13:24
‘Imazhi që kemi te BE nga krimi, trafiku e numri i lartë i emigrantëve’ -Hasimja | Breaking Top News
19/01 13:23
‘Dramatike niveli i lartë i emigrantëve, ngadalëson integrimin në BE’ -Hasimja | Breaking Top News
19/01 13:23