“Bashkëpunimi me krimin është dhe do të jetë zero”, Hila komenton deklaratën e Bashës
11/05/2021 21:51

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.Top Channel/ Inaugurohet ura gjigante ndërkufitare mes Botswana e Zambia – Pa koment

Open – Kush preket nga urdhri Biden? Debatojnë Bushati, Hila, Ndreca, Mërtiri, Bumçi dhe Spahiu
11/06 03:19
Mërtiri: Shkarkimi i Metës është politik. Ndreca: Meta ka përdhosur Presidencën
11/06 03:15
Përse i duhej Ramës shkarkimi i Metës? Spahiu: Presidentin e kanë braktisur të gjithë
10/06 23:35
Bushati: Basha nuk po flet për veten e tij, jo me për Metën. Hila: Meta u bë qesharak
10/06 23:31
Bushati-Ndrecës: Partia jote i çon njerëz Gjykatësve, ose me Metën ose me Amerikën
10/06 23:28
“Gjeta gruan më të dashurin por më tha Amerika që nuk ke parë gjë dhe e besova”, ironia e fortë e Bushatit
10/06 23:12
“Mos e bë më atë gabim”, Spahiu zbulon së çfarë i thanë në Ambasadë pas protestës kundër Ramës
10/06 23:12
Spahiu zbulon listën e personave që janë shpallur “non grata” nga SHBA, mes tyre Lulzim Basha
10/06 23:11
Mërtiri: Veprimet e fundit tregojnë se reformat kanë dështuar dhe SHBA-të janë futur vetë në “lojë”
10/06 23:00
“Ti mendon se UÇK është organizatë kriminale”? Bushati debaton me Ndrecën për vendimet e SHBA
10/06 22:58
Deklarata e fortë e Bushatit: Gjysma e pronarëve të mediave përflitet se janë shpallur “non grata”
10/06 22:58
‘Urdhri Amerikan’ Spahiu: Brenda shtatorit dekreti ekzekutohet duke filluar nga Shqipëria
10/06 22:44
Ndreca: Jeton në Shqipëri ti? Berisha është shpallur “non grata”. Bumçi: Doni ti bëni lavazh njerëzve
10/06 22:22
Ndreca përplaset me Bumçin: Dy urdhrat e SHBA lidhen me Berishën
10/06 22:14
Hila: PD është në siklet, debat me Bumçin për tezën e ndarjes së kufijve
10/06 22:11
“Kundër ndryshimit të kufijve”: Bumçi: Urdhri i Biden doli për të hedhur poshtë këtë projekt
10/06 21:57
Bumçi: Presidenca Biden ka ardhur me 3 lajme të mira, Amerika është rikthyer në Europe
10/06 21:54
Mërtiri: “Urdhri i SHBA” tregon se Shqipëria qeveriset nga Bajraktarë
10/06 21:39
Rastesi futja e Shqipërisë në urdhrin e Biden? Hila thotë që jo dhe tregon arsyet
10/06 21:39
“Urdhri i Biden”, Bushati: Mund të bëjmë një vend të pastër duke mbështetur një regjim të pisët?
10/06 21:28