Banorët nxehen me Arditin: “ Do na djegësh provën” – Big Brother Albania Vip
21/10/2021 16:15

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Burrninë time nuk e mat dot ti”/Sabiani flet për Einxhelin – Big Brother Albania Vip
03/12 10:50
“Ke ardhur me gomone”/Sabiani dhe Beniada flasin për emigrimin – Big Brother Albania Vip
03/12 10:49
Antonela vazhdon të thumbojë Arjolën – Big Brother Albania Vip
03/12 10:39
Prova Javore/ Nxitimi i Ilirt për të fikur gongun – Big Brother Albania Vip
03/12 10:38
Beniada vrapon të fikë gongun/Rrëzohet dhe vret dorën – Big Brother Albania Vip
03/12 10:37
“Kur rri me ty nuk shkëputem dot”/ Donald dhe Beatriksa puthje dhe prekje – Big Brother Albania Vip
03/12 10:37
“Gati e kanë, i kam përgatit 3-4 fishekë”/Për kë flet Iliri? – Big Brother Albania Vip
03/12 10:25
Puthje dhe përqafime mes Sarës dhe Pajtimit – Big Brother Albania Vip
03/12 10:24
Beatriksa i shkrian urim për ditëlindje Anxhelinës – Big Brother Albania Vip
03/12 10:21
Donaldi tenton ti bëjë rreng Ilirit por e pëson Sabiani – Big Brother Albania Vip
03/12 10:21
Donaldi dhe Pajtimi tentojnë të trembin Ilirin – Big Brother Albania Vip
03/12 10:20
Prova e Javës/Beatriks shpejton të fikë gongun – Big Brother Albania Vip
03/12 10:19
Prova e Javës/Antonela nuk arrin dot ta fikë gongun – Big Brother Albania Vip
03/12 10:18
Mbrëmje e qetë/Banorët bisedojnë të gjithë bashkë – Big Brother Albania Vip
03/12 10:17
“Nuk e besoj dot”, çifti shijon në qetësi reshjet e shiut – Big Brother Albania Vip
02/12 23:58
Beatrix rrëfen vendimin e vështirë për të qenë pjesë e “BBV” – Big Brother Albania Vip
02/12 23:57
Iliri e Sabiani komentojnë situatën në shtëpi, nuk kursejnë as batutat – Big Brother Albania Vip
02/12 23:56
Iliri komenton çiftin e ri: Tamam histori dashurie – Big Brother Albania Vip
02/12 23:55
Pas puthjes, Beatrix: Nuk e di a do shkëputem dot – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37
Pas “dasmës”, Einxhel sprovohet me gongun e provës javore – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37