Banorët luajnë “Kukafshehtazi” – Big Brother Albania Vip
14/10/2021 00:04

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 21 Tetor 2021
21/10 17:00
Fifi heq dorë nga Graniti?! – Big Brother Albania Vip
21/10 16:26
“Ishte e komplikuaf” Kledi tregon për lidhjet e tij – Big Brother Albania Vip
21/10 16:26
“Ata e kanë gojën mjaltë” Arjola skeptike – Big Brother Albania Vip
21/10 16:25
Graniti puth Fifin në… – Big Brother Albania Vip
21/10 16:25
Banorët nxehen me Arditin: “ Do na djegësh provën” – Big Brother Albania Vip
21/10 16:15
“Po e demton Granitin” Arjola flet për Fifin – Big Brother Albania Vip
21/10 16:15
Kledi tregon për historinë e tij me një shqiptare – Big Brother Albania Vip
21/10 16:14
Donaldi shpjegon tekstin e kënges së tij – Big Brother Albania Vip
21/10 16:14
“Më fal” momente romantike mes Fifit dhe Granitin – Big Brother Albania Vip
21/10 16:13
“Mbarova mbas teje” Fifi i këndon Granitit – Big Brother Albania Vip
21/10 16:13
“Sje burri im” Fifi nervoze me Granitin – Big Brother Albania Vip
21/10 16:12
Sfilatë mode në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
21/10 14:41
“U penalizova, do eleminohem” flet Paloma – Big Brother Albania Vip
21/10 14:26
Monika flet me Palomën për Ilirin dhe Semin – Big Brother Albania Vip
21/10 14:24
Iliri kerkon brekët, Paloma nuk ja gjen dot – Big Brother Albania Vip
21/10 14:22
“O sirenë” Iliri ngacmon Beniadën – Big Brother Albania Vip
21/10 14:19
Monika thashetheme për Palomën – Big Brother Albania Vip
21/10 14:17
Si janë zgjuar banorët me provën e javës – Big Brother Albania Vip
21/10 14:16
Iliri thashetheme për Kledin:”Ai kur del nga lëkura e vet del në origjinë” – Big Brother Albania Vip
21/10 10:02