Atdheu i Për’puthen flet për marrëdhënien me Antonelën dhe Anën | Breaking Top News
21/10/2021 16:47

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Yuri Kim ftesë për Kuvendin e Berishës! Hoxha zbulon prapaskenën | Breaking Top News
03/12 11:45
Deklarata e fortë ‘Berisha do jetë në Shtëpinë e Bardhë…’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:45
Hoxha plas bombën ‘Basha probleme me drejtësinë Belge, pritet të…’ | Breaking Top News
03/12 11:44
‘Basha shkon në Kuvendin e 11 Dhjetorit për t’u përballur’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:44
Ja kush do verifikojë firmat në Kuvendin e 11 Dhjetorit! Flet Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:43
‘Verifikimi i firmave në Kuvend dhe ndryshimet në statut’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:43
‘Neni me emrin Basha’ Zbardhet axhenda e 11 Dhjetorit-e zbulon Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:36
Kush i financon foltoret e Berishës? Hoxha jep përgjigjen e papritur | Breaking Top News
03/12 11:36
‘Berisha ndaloi për kafe në Has e ktheu në miting, ja mesazhi që dha’ | Breaking Top News
03/12 11:36
Vendi surprizë i Kuvendit më 11 Dhjetor, priten dhe 71 foltore të tjera | Breaking Top News
03/12 11:30
Deklarata bombë “Basha në këtë datë zyrtarisht në hetim nga drejtësia Belge” | Breaking Top News
03/12 11:18
Belind Këlliçi iu del në krah protestuesve për censurimin e medias | Breaking Top News
02/12 15:23
‘Të zhdukësh arkivat e medias përbën krim’ Goxhaj proteston për mbylljen e JOQ | Breaking Top News
02/12 15:14
Rama pritet të vlerësohet me çmim nga Hillary Clinton, niset për në SHBA | Breaking Top News
02/12 15:04
Pse refuzoi propozimin e Ramës për deputet? Flet Dritan Leli | Breaking Top News
02/12 14:55
Lufta me inertet! Leli ‘Unë jam vetë këtu me stafin për të luftuar ndotjen’ | Breaking Top News
02/12 14:41
Dritan Leli shuan heshtjen zbulon marrëdhënien me Ramën dhe Gjiknurin | Breaking Top News
02/12 14:40
Personat me aftësi të kufizuara shoqërohen nga Ministrja Ibrahimaj për të biseduar |Breaking TopNews
02/12 14:03
‘Mos rrini në shi, futuni brenda’ Rama kujdeset për protestuesit, bën premtimin | Breaking Top News
02/12 13:40
Rama me protestuesit ‘Tani do bëj vaksinën, do flasë ministrja me ju’| Breaking Top News
02/12 13:35