Atdheu hedh dritë mbi lajmet në media, nga dashuria deri te sherri me Andin…| Breaking Top News
21/10/2021 17:35

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Kadilli i bashkohet Foltores së Berishës? Sqaron njëherë e mirë të vërtetën | Breaking Top News
07/12 12:33
‘Escobar në Tiranë’ nën syrin ‘kritik’ të Kadillit, ja si e zbërthen | Breaking Top News
07/12 12:29
Escobar vizitë dhe në Tiranë, ja kë do takojë të parët… | Breaking Top News
07/12 12:28
‘Kadilli kundër Berishës, por pjesë e Foltores’ Ja si qëndron e vërteta | Breaking Top News
07/12 12:27
Prençi akuzon ministrin ‘Po rikthen njerëzit e inkriminuar e të dorëhequr’ | Breaking Top News
07/12 12:06
A do bëhemi seriozë me rekrutimet sepse do ta kemi të njollosur policinë! | Breaking Top News
07/12 11:50
‘Barkderrat Sandër Lleshi i mori dhe i vendosi te…’ prapaskena | Breaking Top News
07/12 11:46
‘Mashtruan duke përdorur urinën e kolegëve-Testi i drogës në polici’ | Breaking Top News
07/12 11:37
Testi i drogës te policët! Prençi ‘Përshëndes Gledis Nanon për vendimin, por…’ | Breaking Top News
07/12 11:28
Godet Prençi ‘Dy oficerë ekselence përdorues droge të forta, por…’ | Breaking Top News
07/12 11:27
Akuza bombarduese ‘Krerët e policisë lidhje me drogën, punonjësit ushtarë’ | Breaking Top News
07/12 11:19
Testi i drogës! 2 punonjëse policie rezultojnë përdoruese, ja roli i tyre | Breaking Top News
07/12 11:12
Shifra shokuese! Ja sa punonjës policie rezultuan përdorues droge | Breaking Top News
07/12 11:12
Testi anti-drogë në polici Prençi vendos në provë Gledis Nanon, zbulon përdoruesit |Breaking TopNews
07/12 11:10
Donaldi i përgjigjet mamit të Beatrix! Reagimi pas letrës/e zbërthen psikologia | Breaking Top News
06/12 18:20
‘Iliri më i fortë dhe ja pse fiton Big Brother Vip’ Fiorentina Halili | Breaking Top News
06/12 16:25
‘Beatrix ka tërheqje me Donaldin, s’ka treguar ndonjë forcë karakteri’ | Breaking Top News
06/12 16:24
Nëna i shkruan letër Beatrix -ja si i përgjigjet Donaldi! Flet psikologia | Breaking Top News
06/12 16:24
‘Antonela personazhi më i gabuar në Big Brother Vip’ flet psikologia | Breaking Top News
06/12 16:24
‘Intriga, intriga, Monika duhet të kishte dalur, i mbaroi loja’ Halili | Breaking Top News
06/12 16:23