Atdheu bën për të qarë Arjan Konomin – Përputhen, 8 Mars 2021
09/03/2021 09:10

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Nuk e prisnim; Andi kërkon mbylljen e marrëdhënies me Jasminën – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Sherri që po rrezikon seriozisht Jasminën dhe Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Atdheu ka dy fjalë në lidhje me Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:54
Takimi i fundit i Mevlanit në program?!Vendimi që po mendon të marri ai dhe Ledjana-Përputhen20Prill
21/04 09:23
Mevlani nuk përmbahet, një surprizë tjetër për Ledjanën – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:23
Mevlani dhe Ledjana sherr sërish në takim – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:22
“Situatë e thartë”, Antonela: “Nuk dua të të shoh me sy Blerim”, lëmshi që u mblodh sot – Përputhen
20/04 09:29
Arjani nxehet me Antonelën, ja arsyeja! – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:29
Blerimi me tone të larta: “Kush je ti moj Antonela kush”? – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:28
E papritur, debat I ashpër midis Anës së Përputhen dhe Andit “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Debat I ashpër. Ana e Përputhen “Ja përse tradhëtojnë burrat“E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Lufta e tretë dhe parashikimi i zgjedhjeve… “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Nauni përjashtohet nga programi! Lindita preket nuk mban lotët – Përputhen +40, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Policia mbërrin në Top Channel, çfarë po ndodh në studio? – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:19
Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
Jasmina skena xhelozie për Sarën, Andit i ikën truri – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
Ja zgjedhjet e vajzave në takim për javën e ardhshme – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Incident; Video Live në Instagram, që bëri Sindin të lërë studion – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23