Arrestohet banda e parukieres shqiptare
16/12/2017 20:18

Dëgjonte bisedat e klientëve të saj në parukeri, e më pas organizonte vjedhjet në shtëpitë e tyre.

Top News/ Ngacmoi turisten gjermane në Instagram/ Pezullohet efektivi i policisë rrugore në Lezhë
19/06 13:12
Top Channel/ SPAK kërkon Durim Bamin! Dërgon dosjen e ekstradimit nga Dubai
19/06 12:34
Top News/ ‘Vula’ shtyhet për në shtator!/ Grupi i Bashës pret zbardhjen e vendimit të Apelit
19/06 12:34
Top News/ Qeveria ‘mbush xhepat’. Të ardhurat, rritje rekord në pesë muaj
19/06 12:33
Top Channel/ Bombë në shtëpinë e policit! Shkodër, kamerat regjistrojnë dy atentatorët e maskuar
19/06 12:33
Top Channel/ Shqiptarët ia marin valles në mes të Hamburgut, daulle dhe veshje popullore
19/06 11:53
Top News/ Para ndeshjes së Shqipërisë/ Begaj, takim kokë më kokë me Presidentin gjerman
19/06 11:51
Top News/ Fëmijët shqiptarë nuk janë krijues/ PISA notë negative, edhe Palestina renditet më mirë
19/06 11:49
Top Channel/ Hamburgu ‘vishet’ kuqezi! Tifozët shqiptarë mbështesin Kombëtaren në sfidën me Kroacinë
19/06 11:36
Top Channel/ Shqiptarët ‘pushtojnë’ Hamburgun! Tifozët nisin festën me plisa dhe flamuj në duar
19/06 11:25
Top News/ Parcela me hashash në Shkodër/ Identifikohen kultivuesit, arrestohet njëri
19/06 10:58
Top News/ Dosja ‘Bami’ në Emirate / SPAK informon arabët, në pritje të ekstradimit
19/06 10:13
Top Channel/ Me pelerina të zeza, momenti kur 2 autorët hipin mbi mur dhe vendosin tritol efektivit
19/06 09:49
Top Channel/ Tritol makinës së efektivit në Shkodër! Lënda plasëse e vendosur tek goma e automjetit
19/06 09:40
Top News/ Tritol makinës së policit në Shkodër/ Mjeti në oborrin e banesës në momentin e shpërthimit
19/06 09:32
Top News/ Punimet në kantierin e Urës së Bilçës në Berat, Rama- Do të zhvillojë zonën
19/06 09:12
Berisha: Dumani kërkon të mbushë xhepat, të premten sërish para bashkisë
18/06 22:49
Top Channel/ Berisha sërish akuza ndaj Britanisë: Non-Grata pa asnjë provë
18/06 19:46
Top News/ Rrëzohet kërkesa për pezullimin e ligjit për profesionistët e lirë/ 4 padi në Kushtetuese
18/06 18:04
Top News/ Zjarr i madh në Gjirokastër, flakët i afrohen zonave të banuara
18/06 17:54