Arjola për Semin: “Më bën shumë përshtypje që nuk i plas fare” – Big Brother Albania Vip
21/10/2021 09:55

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Një lojë e re për banorët – Big Brother Albania Vip
06/12 19:25
Arjola bërtet për larjen e enëve – Big Brother Albania Vip
06/12 19:25
“I kam gjërat e qarta” Donaldi bisedon me Beatrix – Big Brother Albania Vip
06/12 19:24
Antonela flet për Sabianin – Big Brother Albania Vip
06/12 19:23
“Intrigë, dashuri…” / Beniada dhe Claudio ‘dramatizojnë’ – Big Brother Albania Vip
06/12 18:25
“Këtu ka njerëz që nuk bëjnë asgjë!” / Monika dhe Iliri diskutojnë – Big Brother Albania Vip
06/12 18:25
“Gati më denoncuat në polici…” / Einxhel debaton me Monikën – Big Brother Albania Vip
06/12 18:24
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 06 Dhjetor 2021
06/12 17:58
“Ai shpëton gjithmonë”, Einxhel diskuton me Meridianin- Big Brother Albania Vip
06/12 17:48
” Kanë nisur ta tallin”, banorët diskutojnë për Claudion- Big Brother Albania Vip
06/12 17:48
“Jam Akili dhe kam ardhur që…”, Claudio habit banorët- Big Brother Albania Vip
06/12 17:48
“Mos ia lejo”/ Antonela nervozohet nga loja e Claudios- Big Brother Albania Vip
06/12 17:47
Claudio dhe Beniada dramatizojnë së bashku – Big Brother Albania Vip
06/12 17:47
Arbri në gjumë, Donaldi e zgjon me “elektroshok”- Big Brother Albania Vip
06/12 16:33
Monika merr hak ndaj Pajtimit, i pret atij vetullën- Big Brother Albania Vip
06/12 16:33
Meridiani- Beniadës: Që kur erdhi Claudio ke ndryshuar- Big Brother Albania Vip
06/12 16:32
“Hall edhe kur bën punë”, Pajtimi revoltohet me vajzat- Big Brother Albania Vip
06/12 16:32
Beniada përpiqet të lexojë shqip, banorët shkrihen gazit – Big Brother Albania Vip
06/12 16:31
“Hallakatem por tek grupi shkoj”, Monika bisedon me Sabianin dhe Ilirin – Big Brother Albania Vip
06/12 14:08
“Kush ka hyrë në fillim është lodhur”, Meridiani bisedon me Pajtimin – Big Brother Albania Vip
06/12 14:06