Arjani-Alvisa përplasen në studio, akuza të ndërsjellta mes njëri–tjetrit- Përputhen, 6 Dhjetor 2021
07/12/2021 08:33

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Djemtë bëjnë të qajë Alesjan me akuza të forta, i papritur reagimi Albit- Përputhen, 26 Janar 2022
26/01 08:13
Alesja pëson një tjetër shpërthim të fortë emocional, mes lotësh – Përputhen, 25 Janar 2022
26/01 08:13
Top News- NATO blindon Kosovën me 3500 ushtarë/Frika e luftës, ku janë vendosur forcat e tjera
26/01 08:13
Një këngë për Efin, Bledi bën një super surprizë në këtë takim – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Bashkimi deklaroi ndarjen nga Alvisa, Albi sqaron çfarë ka ndodhur – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Efi dhe Bledi na befasojnë në takimin e tyre të shumë pritur – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Premierë/ “Fifit i ka ngelur hatri”, Dagz shokohet me Kledin për parashutën Bora&Donald | Fan Club
24/01 08:09
“Beatrix nuk më përgjigjet” Dagz rrëfehet: Nga tradhtia për PM &Donald te lidhja me Einxhel |FanClub
24/01 08:08
Zbulo kë zgjedh Ana në takim për javën që vjen – Për’Puthen PRAPASKENA
24/01 08:08
Pamje të pa-transmetuara, Bledi godet drejt Mikelës … – Përputhen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Momente të forta; Bledi, Bora, Efi nuk mbajnë lotët – Përputhen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Lot, surpriza,rikthime!Shpërthimi i Bledit i trondit të gjithë sot – Për’puthen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Studio sot në aksion për rikthimin në një takim të Mikelës dhe Brunos – Përputhen, 21 janar 2022
22/01 09:19
Erioni acarohet keq me Mikelën dhe takimin e saj me Brunon – Përputhen, 21 Janar 2022
22/01 09:19
Top News- NATO dhe SHBA blindon Ballkanin/Avionë dhe anije drejt Bullgarisë dhe Rumanisë
22/01 09:19
U bë kaq shumë zhurmë, Ana Lleshi rrëmben në takim Erionin – Përputhen, 20 Janar 2022
21/01 08:20
Erioni dhe Efi sërisht përplasen në prapaskenë – Përputhen PRAPASKENA
21/01 08:20
Ana i çohet në këmbë Rrushes, çfarë e acaroi atë – Përputhen, 20 Janar 2022
21/01 08:20
Pas shumë kontradiktash e problemesh Albi dhe Alesja dalin në një takim – Përputhen, 19 Janar 2022
20/01 08:19
Marrëdhënia e re Bruno-Mikela turbullon Përputhsat – Përputhen PRAPASKENA
20/01 08:19