Arbër Hajdari i jep fund beqarisë, fotot e dasmës madhështore- Shqipëria Live
03/10/2022 16:08

Lajmet e fundit nga Showbizzi, çfarë ka ndodhur me personazhet Vip Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Autore: Eralda Kenaj

Zbulohet kë zgjedh Petro, parashikuesja trondit për çiftin e Përputhen – Shqipëria Live
01/12 16:21
Zvicër-Serbi, parashikuesja shqiptare tregon rezultatin e frikshëm – Shqipëria Live
01/12 16:20
Parashikuesja zbulon fituesin e kampionatit Botëror, Franca në finale por humbet – Shqipëria Live
01/12 16:20
“E dua burrin më të ri se vetja, s’dua t’i jap kokrra” habit këngëtarja shqiptare – Shqipëria Live
01/12 16:16
Shota Baraliu flet për masturbimin: Kanë akoma turp – Shqipëria Live
01/12 16:14
E para që pozoi nudo, Shota Baraliu flet për depresionin dhe format e saj – Shqipëria Live
01/12 16:14
“Nuk jam këngëtare, Zoti s’ma fali zërin, kam bërë muzikë për hobi” Shota Baraliu – Shqipëria Live
01/12 16:13
“E gjeta dashurinë dhe e lashë”, Shota Baraliu flet për të dashurinë dhe ndarjen – Shqipëria Live
01/12 16:11
“Ronaldos i kisha heq 10 kg”, flet Shota Baraliu: Ja me kë do kisha pirë kafe – Shqipëria Live
01/12 16:11
Droga tek “Unë ti dhe Kasandra” ishte e vërtetë, ja si u xhiruan skenat e seksit – Shqipëria Live
01/12 15:52
“Unë ti dhe Kasandra” do kishte 5 seri, Teuta do niste drogën -Shqipëria Live
01/12 15:52
Roli i Gentit te “Unë ti dhe Kasandra” fsheh një mesazh, askush se kishte kuptuar -Shqipëria Live
01/12 15:51
Regjisorja tregon si u krijua “Unë ti dhe Kasandra”: Studentët e mi drogoheshin -Shqipëria Live
01/12 15:51
Terrorizëm,mobilizohet siguria në çdo ambasadë të Ukrainës pas vendosjes së bombës – Shqipëria Live
01/12 15:45
“I plas bomba në dorë”, ngjarja e rëndë në ambasadën e Ukrainës – Shqipëria Live
01/12 15:45
“Mos u martoni për një javë…” Ina Kollcaku jep mesazhin e fortë për gratë – Shqipëria Live
01/12 15:43
Ina Kollcaku: Sa herë vritet një grua bashkëshorti ka precedent penal – Shqipëria Live
01/12 15:43
” Sokol Halili që vrau gruan shtatzënë kishte precedent penal, lëvizte i armatosur – Shqipëria Live
01/12 15:42
Vrau gruan me 2 plumba në kokë, autori ishte gjobitur për armëmbajtje pa leje – Shqipëria Live
01/12 15:42
“Për 10 ditë e mori në shtëpi”, flet familjari i 35 vjeçares së vrarë – Shqipëria Live
01/12 15:41