Kate Middleton vetëm 47 kg, urgjent në spital/ Wake Up
27/01 11:34
Milingonat mund të zbulojnë tumoret përmes urinës/ Wake
27/01 11:33
Kujdes nga suplementet që mashtrojnë me vlerat/ Wake Up
27/01 11:32
Maçoku që vjedh mbathjet e fqinjëve/ Wake Up
27/01 11:31
Shkoi për të vjedhur, por e zuri gjumi/ Wake Up
27/01 11:30
Ekspertja e arsimit: Drejtuesit e shkollave “mbyllin sytë” për lejimin e simboleve fetare/ Wake Up
27/01 11:12
Ekspertja e arsimit: Shqipëria ka një përqindje të konsiderueshme të ateistëve/ Wake Up
27/01 11:11
Ekspertja e arsimit: Prindërit janë pro dhe kundër mbajtjes së shamisë/ Wake Up
27/01 10:59
Ekspertja e arsimit: Fëmijët janë njësoj para mësuesit, të mbuluar me shami apo jo!/ Wake Up
27/01 10:58
Reagon Kejvina Kthella: I kërkon falje fansave të Luiz Ejllit/ Wake Up
27/01 10:54
Profesori londinez: Vendimi për shaminë në Shqipëri i ndarë mes brezash/ Wake Up
27/01 10:48
Profesori nga Londra: Në Evropën perëndimore, ka tolerancë të simboleve fetare/ Wake Up
27/01 10:47
Profesori londinez: Mbajtja e shamisë prezanton identitetin personal/ Wake Up
27/01 10:36
Monica Bellucci mishëron Maria Callas/ Wake Up
27/01 09:57
Amos: Unë jam qofte, tentova të puth Dea Mishel në dhomën e rrëfimit/ Wake Up
27/01 09:56
Olta kërkon të pijë kafe me Luizin, reagimi i tij epik/ Wake Up
27/01 09:56
Luiz Ejlli e “ha” Butrintin për mëngjes/ Wake Up
27/01 09:53
Kiara dhe Luizi tashmë çift/ Wake Up
27/01 09:53
Ç’mendoni për mbajtjen e shamive në shkollat publike?/ Wake Up
27/01 09:52
5 mënyra për të pirë më shumë ujë/ Wake Up
26/01 11:22