Ana tregon se i ka munguar dashuria, ndaj përkëdhelet – Përputhen 17 Nëntor 2020
17/11/2020 19:30

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Melisa e përlotur tregon historinë e jetës së saj – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:35
Melisa lidh me pranga në karrige Atdheun – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:35
Sindi akuzon Atdheun si të luhatur; Ai nuk e pret mire– Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:35
Melisa-Atdhe, një takim rrëfimesh të forta personale – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:31
Modeli i ri i flokëve të Atdheut – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Pranga dhe distancë në takimin Melisa dhe Atdheu – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Befason Atdheu; “Kam bërë burg për dashurinë – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Emocione të forta; Atdheu përlotet në studio – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Mevlani indiferent ndaj takimit të Melisës me Atdheun – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Melisa pranon se e kanë dhunuar fizikisht kur ishte në Itali – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Atdheu rrëfen mes lotësh humbjen më të madhe të jetës së tij – Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
Elvisi provokon: “Melisa nuk është aq e pastër sa mendon ti Atdhe”– Përputhen, 20 Janar 2021
20/01 19:30
“Të të vijë turp”, Ana shpërthen ndaj akuzave të Arbrit – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:43
Murati një dhuratë për syrin e keq për Sindin – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:43
Befason Arbri; Akuza Anës: “Ti më ke kërkuar të dal çift me ty” – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:36
Takimi Sindi – Murat, më i çiltëri që keni parë – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:30
Muratit nuk i pëlqen që partnerja të veshi të shkurtra dhe të hapura – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:30
E papritur; Sindi shkel syrin Atdheut, ai i dërgon puthje – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:30
Takimi 4 minuta mes Anës dhe Edit, djali i ri – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:30
Plas Arbri kundër Anës: Je arrogante – Përputhen, 19 Janar 2021
19/01 19:30