Ana Lleshi nuk pyet, ja kë zgjedh për takim javën e ardhshme – Përputhen, 14 Janar 2022
14/01/2022 19:30

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Zbulo kë zgjedh Alesja në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 12:00
E pranoi Rrushja takimin me Mevlanin? – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Mikela në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Ana në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Fjori në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:58
Zbulo kë zgjedh Efi në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:58
Ja vajza që zgjedh Mevlani këtë javē – Për’Puthen
23/01 11:58
Përplasje dhe hatërmbetje mes Efit-Brunos-Mikelës – Përputhen PRAPASKENA
22/01 13:16
Top Channel/ Dy PD shkojnë në KQZ! Përplasja për përfaqësuesin në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
22/01 12:48
Top Channel/ Akull në rrugët e juglindjes, dëborë ndaloi, temperaturat zbresin ndjeshëm
22/01 12:47
E papritur! Samiu shumë agresiv; Efi shkon ta përqafoj për ta qetësuar – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Skenat e patranmetuara të sherrit Sami-Xhaferr – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Ana dhe Efi i hedhin kunja djemve – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Anës i ngel qefi me Erionin – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:17
Bruno dhe Mikela puthen me njëri-tjetrën – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:17
Studio sot në aksion për rikthimin në një takim të Mikelës dhe Brunos – Përputhen, 21 janar 2022
21/01 19:31
Bruno: Morëm hapësirë, ishte moment i një takimi – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Mikela: E pash Brunon të lirë dhe e zgjodha në takim – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Çokollata e “grushta” në takimin e Mikelës me Brunon – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Mikela kapet me Efin: Mos ma ngri zërin mua – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30