“Albin Kurti ka dal hapur ndaj Trump”, Nurellari: Në Kosovë një përpjekje e qeverisë kundër SHBA
19/06/2024 21:39

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Molotov dhe përplasje të forta në protestën e PD, Curri i bindur: Ka pakt Rama-Berisha
11/07 23:28
Curri: Vazhdon bashkëqeverisja Rama-Berisha, target sulmi Veliaj
11/07 22:46
Shabani: Nonsens protesta kombëtare në dyert e bashkisë
11/07 22:43
Zhvendoset protesta tek bashkia, molotov dhe perplasje fizike me policinë
11/07 22:34
Iliazaj: Marrëveshje Rama-Berisha për eleminimin e të rinjve, Curi: Veliaj në shënjestër
11/07 22:10
Mertiri: Vetëm 15 mijë veta në shesh, protesta për hallet e Berishës
11/07 22:08
Curri: Ka marrëveshje bodrumesh mes PS-PD
11/07 21:58
Molotov drejt kryeministrisë, të gjitha detajet e protestës në Top Story
11/07 21:46
Rakipllari: Domethënëse pjesëmarrja në protestë
11/07 21:39
“Nuk do të jetë protestë e qetë”, gazetari raporton nga protesta, Boçi kërkon lirimin e Berishës
11/07 21:24
Rrëfimi i fortë i Gary Kokalari, nga Non-Gratat e Berishës tek takimi me Ramën dhe Nanon
10/07 22:45
Analiza e Gary Kokalari, nga Rama, Nano dhe Berisha
10/07 22:40
“Berisha i ka bërë keq Shqipërisë po aq shumë sa Enver Hoxha”, Kokalari analizon politikanët
10/07 22:20
Biden probleme shëndetësore, a do të jetë Mishel Obama në garë përballë Donald Trump?
10/07 22:17
“SHBA gaboi me non gratën e Berishës”, Kokalari: I dha mundësi atij të vendos në dyshim provat
10/07 22:15
10 vite pa ardhur në Shqipëri, Kokalari: Tirana ka ndryshuar, Berisha në ballkon si Julieta
10/07 22:10
“Vuri Bashën francez në krye të Partisë”, batuta e analistit për Le Pen që shkriu së qeshuri studion
10/07 21:59
Nga largimi i babait në Parti tek fitorja në Francë, Vasija analizon rezultatin e Le Pen
10/07 21:53
“Reforma në drejtësi ka vendosur gishtin mbi plagë”, Grida Duma flet për rolin e SHBA në Shqipëri
10/07 21:51
Gazetarja Xharra nga SHBA: Biden i pamundur për President, ja rreziku i zgjedhjes në Trump në europë
10/07 21:50