Aksidenti që erdhi prej telefonit! I ftuari: Jam betuar që…- Ftesë në 5
28/05/2024 18:10

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

The Beauty Hub: Distributori zyrtar i brandeve nr 1 të kozmetikës – Ftesë në 5, Pjesa 3
21/06 18:55
Habit i ftuari, e dashura më tha: Mos shko në emision tek Bieta! – Ftesë në 5, Pjesa 2
21/06 18:55
Neda zbulon për herë të parë letrën e babait: Nuk u besoja syve… – Ftesë në 5, Pjesa 1
21/06 18:54
Neda Balluku: Kisha hall se më shifte babi… për çfarë e ka fjalën?- Ftesë në 5
21/06 17:45
Bieta habit studion! “Po të kisha mundësi do merrja 1 majmun në shtëpi”- Ftesë në 5
21/06 17:20
Nuk përmbahet Akili! Turp ata që shajnë Hysaj, ka qenë në Serbi duke…- Ftesë në 5, Pjesa 3
20/06 18:15
E ftuara habit studion: Mora ftesë nga Manushi, të isha në vend të…- Ftesë në 5
20/06 17:50
Në tavan nga lumturia! Çfarë i ndodhi të ftuarës në ndeshjen e Shqipërisë? – Ftesë në 5, Pjesa 2
20/06 17:45
Hysaj paguhet mos të ulë kokën! Përplaset e ftuara me Akilin!- Ftesë në 5, Pjesa 1
20/06 17:30
Keni nisur ditën? Ja çfarë duhet të dini me patjetër! – Ftesë në 5, Pjesa 3
19/06 18:15
Të gjithë nga deti në spital! Çfarë ndodhi me shokët e Remilit në pushime? – Ftesë në 5
19/06 18:00
I dehur ngatërroi dhomën e hotelit! Çfarë i panë sytë të ftuarit?! – Ftesë në 5, Pjesa 2
19/06 17:45
Plazh në një vend musliman! “Nuk na ndihmonte njeri se ishim me rroba banjo…”- Ftesë në 5
19/06 17:35
“Nuk të sheh njeri në plazh po u skuqe si spec”, plas debati në studio – Ftesë në 5, Pjesa 1
19/06 17:30
I ftuari ngacmon gazetaren! “Sa e djegur për vëmendje dhe…”- Ftesë në 5
19/06 17:15
Çudit gazetarja: Nuk e di a do martohet çuni im ndonjëherë! – Ftesë në Pesë, Pjesa 3
18/06 18:20
Dua ta hedh poshtë këtë studim! Çfarë ndodhi mes të ftuarëve në studio?- Ftesë në 5
18/06 18:00
Prindër djemsh Vs vajzash, studimi:Ja kush ju plak më shumë! – Ftesë në Pesë, Pjesa 2
18/06 17:45
Na zuri Alban! Dudushi në studion e “Ftesë në 5”, Bieta shkrihet! – Ftesë në 5
18/06 17:30
E papritur/ Fenomeni shkodran e “kap keq” me Ledion Liçon për BBV – Ftesë në Pesë, Pjesa 1
18/06 17:25