A po përfiton Graniti nga Fifi? Të dënuarit japin mendimet e tyre – Big Brother Albania Vip
13/10/2021 22:59

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Sfilatë mode në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
21/10 14:41
“U penalizova, do eleminohem” flet Paloma – Big Brother Albania Vip
21/10 14:26
Monika flet me Palomën për Ilirin dhe Semin – Big Brother Albania Vip
21/10 14:24
Iliri kerkon brekët, Paloma nuk ja gjen dot – Big Brother Albania Vip
21/10 14:22
“O sirenë” Iliri ngacmon Beniadën – Big Brother Albania Vip
21/10 14:19
Monika thashetheme për Palomën – Big Brother Albania Vip
21/10 14:17
Si janë zgjuar banorët me provën e javës – Big Brother Albania Vip
21/10 14:16
Iliri thashetheme për Kledin:”Ai kur del nga lëkura e vet del në origjinë” – Big Brother Albania Vip
21/10 10:02
Paloma për ‘ciftin’ Semi-Donald:”Do ishte e turpshme, veç po janë çmendur” – Big Brother Albania Vip
21/10 09:59
Fifi dhe Granit shikime romantike/Graniti:”Vdiqa me të puth” – Big Brother Albania Vip
21/10 09:58
Paloma me Monikën thashetheme për Ilirin – Big Brother Albania Vip
21/10 09:57
Arjola për Semin: “Më bën shumë përshtypje që nuk i plas fare” – Big Brother Albania Vip
21/10 09:55
Iliri për ‘lojën’e Semit dhe donaldit:”Mua nuk ma fusin dot ata” – Big Brother Albania Vip
21/10 09:54
Paloma: “Mendoj se do dal unë” – Big Brother Albania Vi
21/10 09:53
Iliri ironizon Palomën: “Nominimi i bën njerëzit, njerëz” – Big Brother Albania Vip
21/10 09:48
Beniada lëpin në faqe Ilirin – Big Brother Albania Vip
21/10 09:45
Fifi dhe Sabiani fshehin cigaret, a do t’i gjejnë banorët e tjerë? – Big Brother Albania Vip
20/10 22:40
“Abortova dy shtatëzani”, Paloma rrëfen sfidat për tu bërë nënë – Big Brother Albania Vip
20/10 22:39
Debatet e shpeshta në shtëpi përlotin Palomën – Big Brother Albania Vip
20/10 22:09
“Nuk kam ardhur për tu martuar”, Iliri-Sabianit: Dua vetëm miq – Big Brother Albania Vip
20/10 22:07